Stekani o pomoc

1. února 2011

Moje mala jorksiri slecna je hodne ustekane stvoreni. Steka a vrci na kolemdouci pod domem, na svuj odraz v okne nebo zkratka jen tak, kdyz chce upoutat pozornost. Rekli byste, ze zkratka bezvyznamne.

Ale i psi stekot muze pomoci tam, kde byste necekali. Stalo se tak jednu noc, kdyz jsem se zizniva probudila a sla jsem proto do kuchyne vzit si neco k piti. A samozdrejme, jak byva zvykem, moje mala Cindy mi byla hned v patach. Jak jsem ale otvirala lednici a brala lahev vody, citila jsem se nahle malatna, pred ocima jsem mela tmu a nohy se mi podlamovali. A pak uz si nic nepamatuji. Kdyz jsem otevrela oci, stal nade mnou pritel a rikal, ze jsem byla nekolik minut v bezvedomi. Pry slysel psi stekot, ktery ho probudil ze spani. Sel se proto podivat, co se deje. A vidi me lezici bez pohnuti na zemi a Cindy pobihajici kolem a stekajici, jako o zivot. Ano, o muj zivot. Moje mala holcicka vedela, ze neco neni v poradku a tim svym stekotem volala o pomoc. Kdyby nebylo ji, kdo vi, jak dlouho bych tam lezela. Jsem ji za to moc vdecna a miluju ji nade vse!

 

Přidáno 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?