Štěně a jeho příběh :)

26. června 2013

od malička něco pořád vyvádím u rodiny jsme od malinka jako štěnátko půl roku jsem byla doma jelikož jsem přišel do rodiny v zimě tak mě nechtěly nechávat venku v tech mrazech po čase už jsme byla větší tak už mě šouply ven ale to bylo už teplo a já jak byla malá tak jsem si myslela že mě nechtějí a že mě nechají navždy venku a nebudou si mě šímat ale tak to nebylo

Bylo to tak že doma bych být nemohla jelikož jsem byl už větší hafík tak od půl roku malého štěnátka jsem venku a líbí se mi tam mam zahradu můžu si tam běhat jak chci štěkat ale taky utíkat za chlapami co mám pořád ve zvyku ploty dělají do nebe ale pořád je to málo pořád si najdu kudy bych utekla.. :-D :-D :-D ale taky co se mi stalo nedávno panička semnou byla venku a já chodím na vodítku protože já jsme pejsek kterej by někam zaběhl tak jsmese rozhodl že rzkoušu vodítko a uteču a taky co se nestalo boužel sem vodítko rozkousla a vodítko je rozbité ale taky panička byla na mě naštvana a teĎ mám boužel smůlu s procházkami jelikož nemám vodíto to jsem ale zlobidlo.. :) hrozně ráda se mazlím a hraju si s lanem od auta když mi ho někdo hopdí tak ja ho přinesu a takhle já blbnu ale taky ráda ležím celý dny ... :) :) ale co nejvíc miluji je štěkání a dorozumíání si s pejsky co jsou okolo mě .. :) :) :) jsem rád že jsme u takové rodiny která mě má ráda .. :) doufám že se vám tento příběh bude libít.. :)

 

Uděleno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?