Štěstí v neštěstí

13. května 2011

Kdybych byl člověk, určitě bych to napsal sám, ale takhle se musím spoléhat na věrohodně zpracovaný příběh o mé maličkosti od mé paničky Karolíny. Začalo to neštěstím……

 

Má panička před mým příchodem do její domácnosti vlastnila 2 psy, Betty a Rexe. Shodou nešťastných náhod přišla během krátké doby o oba své psí miláčky. Jelikož si život bez psa nedokázala představit a ani její rodiče, začali se shánět po nových.

 

Napřed si pořídili fenku zlatého retrívra a pojmenovali ji Kety, aby se to aspoň trochu podobalo jménu minulé fenky německého ovčáka. Ale protože všichni zastávali názor, že pes tak jako člověk potřebuje ještě aspoň jednoho přítele, zajeli do útulku, aby si tam vyhlédli pro Kety psího kamaráda. Karolínce zaimponoval ihned po první návštěvě útulku pes se smutným pohledem a jistě pochopíte, že jsem to byl já. Bohužel však zjistili, že si mě již někdo chce koupit. Zůstali jsme z toho smutní všichni, já, že si mě ta hodná holka s sebou neodvedla a Karolína, že si mě odvést nemůže.

 

A tak nezávisle na sobě jsme oba smutnili a čekali, jak se vše vyvine dál. Naštěstí to moje nová panička nemohla již vydržet a znovu se rozjela do útulku podívat, jestli tam ještě náhodou nejsem. Osud byl k nám oběma milosrdný. Údajný nový páníček se již neozval a Karolínka si mě mohla odvést do svého domova a dala mi jméno Rony.


Uběhla dlouhá 4 léta a já spokojeně dovádím s Kety na rozlehlém dvorku. Nová panička nám dokonce, když má čas, čte i pohádky na dobrou noc, účastníme se i společného grilování, které milujeme a dokonce jsme si našli nového kamaráda z kočičí říše, který se jako bezdomovec ocitl jednoho dne na našem dvorku. A teď mi řekněte, jestli to není štěstí v neštěstí? Podle mě určitě je!

 

Tento příběh je zaručeně pravdivý a dokonce ani naše jména v něm nejsou pozměněna. Přál bych všem psům i kočkám, kteří své páníčky stále hledají, takový osud jaký potkal mě.

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?