Strach z doktora

12. prosince 2011

Jednoho krásného,slunečného dne mi pánička řekla: "Charlie, je mi líto, ale dneska jdeš k veterináři na očkování." Hned, jakmile jsem uslyšel to hrozné slovo veterinář se mi naježili všechny chlupy na těle a měl jsem co dělat, abych nezačal štěkat a divoce se smýkat.

 

 

Byl jsem zklamám, ale věděl jsem, že se nedá nic dělat, očkování je očkování a když jednou panička řekne, že se jde k veterináři, tak se prostě jde. Sklonil jsem hlavu a nechal si nasadit vodítko. Poslušně jsem kráčel s páničkou až k ordinaci.

 

Ovšem v čekárně to začalo. Stačilo slyšet všechny ty knučící zvířata okolo a cítit ten pach dezinfekce. Tak jsem tam tak bezmocně seděl, když v tom se otevřely dveře ordinace a ve dveřích stála sestra. "Tak se mě přeci neboj, pojď ke mně, hodnej pejsek," chlácholila mě. Kdybych teď uměl mluvit, začal bych strašně nadávat a vřískat, ale vyšel ze mě jen dlouhý, zoufalý štěkot.

 

Stačilo vejít do ordinace a byl jsem jako v pasti, otočil jsem se s myšlenkou, že uteču pryč, ale sestra už stihla dveře zavřít. Rozhlédl jsem se a uviděl tu spoustu děsivých nástrojů. Člověka by asi napadlo: "Tak rychle, jen mi doktor píchne injekci a odejdu." Ale u psů, stejně tak jako u dětí to tak nefunguje. Začal jsem sebou hrozně smýkat, vrčet, škrábat a kousat.

 

Neprošlo to, nasadili mi náhubek. Veterinář mě zdvyhnul na stůl vyhrazený k vyšetřění zvířat a já jsem se zaryl nehty hluboko do kůže, kterou byl stůl pokrytý. Koutkem oka jsem se naštvaně podívat na doktota, který už držel v ruce
injekční stříkačku. Přiložil ji ke mně a vpíchl mi ji do kůže. Celým mým tělem projela štiplavá bolest a já jsem se neubránil hlasitému vytí.

 

A najednou se to stalo, nejprve jsem ucítíl divný tlak a pak mokro u mých tlapek. Očkování už jsem měl sice za sebou, ale byl tady další problém, počůral jsem se.
Jelikož vím, že nikde jinde než venku to udělat nesmím, stáhl jsem ocas a s obavou jsem se podívat na páničku.

 

Divil jsem se, protože nezačala hubovat, ale uklidňovala mě a hladila po kůži. Pak už jsem byl štastný, protože mě pánička opatrně sundala ze stolu a statečně jsme odešli z ordinace.

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?