Strašlivě podivná věc

4. května 2013

Byl jednou jeden mluvící pejsek, jmenoval se Dino. Dino si moc rád hrál s lidmi, ale při tom vždycky promluvil. A potom na něm dělali experimenty! No a jednoho slunečného dne se dostal do útulku.

 

 

Za týden si ho tam vzala rodina. Jeli domů a Dino myslel, že ho tam čeká slanina, kuře, steak, šunka, atd. ale nečekalo ho tam nic. Potom holčička vytáhla granule a misku a slaninový sprej a řekla Dinovi, že je jediný z celé rodiny, s kým se dá mluvit. Dino v duchu říkal, děkuji, ty si vážně hodná holka, ale jestli chceš být super holka, tak mi dej jídlo!!

 

Pošplíchala misku a potom přišel její brácha a začali se hádat kvůli tomu, že mají rozvrh a bratr ho nedodržuje. Dino nahlas řekl: dej mi to jídlo nebo se tady uslintám! Dívali se na Dina s otevřenou pusou 3 hodiny a Dino promluvil vážně, ještě jim to nedošlo? Tak potom Dino řekl, že ať to nikomu neříkají, že by na něm dělali experimenty. Tak to slíbili a nikdo se nic nedozvěděl a žili spolu šťastně.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?