Strašné leknutí

25. června 2011

Před necelými deseti měsíci jsem se rozhodla, že si koupím pejska. První mi umřel a já jsem najednou sama zůstat nechtěla.

 

 

Proto jsem sedla k počítači a hledala, které štěňátko by se mi líbilo nejvíc. Dlouho jsem se rozmýšlela a nakonec bylo rozhodnuto. Uviděla jsem totiž inzerát, na kterém paní ze Zbýšova prodávala štěňátka Labradorského retrívra. Štěňátka byla k odběru ihned, paní je měla v čistotě, na plenku byla naučená. Ještě ten den jsem zavolala té paní, jestli ještě nějaké štěňátko má. Měla poslední holčičku a tak jsme se domluvili, že druhý den v deset hodin si pro pejska přijedu.

 

Moc jsem se těšila. Ještě ten den jsem sedla do auta a zajela koupit výbavu. Vrátila jsem se kolem deváté hodiny večer. Šla jsem se vykoupat, pro jistotu jsem si nařídila budík.

 

Nemohla jsem dospat a tak jsem vstávala asi kolem šesté hodiny. Všechno jsem pro pejska nachystala. Sedla jsem si k počítači a ještě jsem si prohlížela fotky. Minulý den jsem se rozhodla pro jméno Natálka. Najednou se mě jméno Natálka přestalo líbit a tak jsem se dívala po jiném. Nakonec zvítězilo jméno Ejmynka. Bylo už devět hodin a tak jsem se začala chystat. Sedla jsem do auta a vyjela. Asi 5km od mého domu mi zvoní telefon. Najela jsem na okraj silnice a zvedla ho. Na druhém konci byla ta paní se slovy, že poslední pejsek zemřel. Prý ho našla ráno v pelíšku mrtvého. Začala jsem brečet a jela zpátky domů.

 

Všechno jsem zase uklidila a brečela a břečela. Ve dvanáct hodin mi ta paní zavolala znovu, že pejsek žije. Ještě dodnes nevím, jak se mohla splést. Sedla jsem do auta a jela si pro mou dnes už roční labradorku Ejmynku.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?