Stříhaní drápků.

11. ledna 2011

Neměla jsem ráda stříhaní drápků.Jako malinká,to jo,protože se chytaly koberce.Ale až si narostly nové zoubky a byla jsem větší,tak jsem si řekla,že se mi to nelíbí.a dost!.A to se páníčka mohla snažit jak chtěla.Jak vzala kleštičky a brýle ,tak jsem se šla schovat.Ale ona mě našla,páníček mě držel,já kvikala a a cukala se až mě páníček zase pustil,všechno mi neostříhala.Zase jsem vyhrála.

Tak to šla se mnou zkusit na veterinu,ale tam jsem jim předvedla co dokážu.Sice mi drápky zkrátili ale páníčce poradili,že mě musí na stříhání drápků připravit a naučit ,abych se nebála.A tak mi škola začala.Páníčka mi při mazlení několikrát za den brala tlapičku do rukya počítala drápky,já se sice cukala,protože jsem se bála i když neměle kleštičky a brýle.Asi za týden mě to už nevadilo.Ake jednou si vzala brýle a kleštičky a to jsem hned prchla.Páníčka si mě donesla a zase jen počítala prstíčky,ale dlouho a i když si vzala zase brýle a kleštičky tak jsem to vydržela.No nic mi neustříhla.Byla na mě hodná.Ale škola pokračovala.

Teď už pokaždé brala kleštičky a říkala mi,to přece nebolí.A brala mi kleštičkama jeden drápek za druhým i několikrát za sebou.Ale zase nestříhala,a tak to šlo dokola až jsem si na kleštičky zvykla.No a představte si,jak mi jednou večer řekla a teď půjdem stříhat drápky,tak jsem si s ní sedla na podlahu.Páníčka mě pěkně chválila a vyzkoušela který drápek by mi vadil.Já nic neříklala, tak se do toho dala Ani jsem nemukla,přestože se mi to zrovna moc nelíbilo.Ale nekvíkala jsem a ani se necukala.Za chviličku bylo hotovo.

Pak jsem byla pochválená a dostala uzené ouško.To byla dobrota.A od té doby,si páníčka s drábky tak často nehraje,a já si je přesto nechávám stříhat.

Přidáno 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?