Střípky z mého života 2 - Cesta do Košic

14. července 2011

Cesta do Košíc byla jedna suprová balada. Sice jsme dlouho šoférovali (mně panda k volantu nepustila, že prý nedosáhnu na pedály), ale já měl pohodlí jak v Hiltonu.

 

 

Celá zadní část BMW Combi jeden obrovský pelíšek. Samo, že jsme cestou i stáli, procházeli se a já byl i v baru. Že mám ale čtyři a ne dva, dostal jsem jen vodu. Pak jsme se zastavili za Popradem, protože jsem potřeboval vypustit. Paňda málem ale vypustila taky, heč.

 

Celou cestou totiž pršelo, a když jsme zajeli z hlavní na vedlejší cestičku, zdánlivě štěrkovanou, zapadli jsme! Hm, co vám štěknu, tam a zpátky, tam a zpáky, asi tak 10x! Paňda vystoupí, uklouzne a hned váží o půl kila víc. Já vyskočím, a šups rovnou do bláta. Poprvé se mi v životě nechtělo rochnit se v blátě, ale musel jsem.

 

Když jsme na konec dorazili, byla zvítavačka. Hmmm Molly hláskem jak po flámu na mně zabufala, ať si nemyslím, pořád je doma šéfem, pochopil jsem, jasňačka. Vždyť má málem 15 let, pudlice jedna. No a z Ennie vyrostla hezká holka. Ty jo, kdyby nebyla v rodině. Ale stejně je to kost. Spát jsme šli pozdě, až když po té naší atomovce paňdy uklidili.

 

Ale dnes, to byla paráda. Prohnali jsme faldy paňdám, když prý hubnou, a vymysleli jsme si výlet až na Bankov,samozřejmě pěšky. Ta Ennie je ale šikule, běhala až málem lítala, nevím, jestli k snídani nemívá RedBull. Já jí málem nestíhal. To jsem ještě musel zvládat svoje aktivity, Freesbie, balonkování, taky malý výcviček. Bylo pod mrakem, ale teplo tak akorát. Cestou vylezlo sluníčko a čím víc hřálo, tím jsme lezli pomaleji.

 

Kolem chodili i dvounožci na koních, ty jo. Ti byli tak velcí, silní, já měl nutkání, ale chytrá paňda mi moje úmysly zatrhla v zárodku. Co tam šlo lidí, pejsků a kolařů. Promenáda jako na Václaváku. Naštěstí nahoře pod stromy byla taková hezká kašnička, tak jsme popili, aby se nám kebule nemotaly. A šli jsme na grilovačku, to bylo něco! Ne, že jsme čekali, až něco upadne, to jsme to přímo dostali i my, na stříbrném tácu. A bylo tam vše, kuřecí, vepřové, rybičky, taky zelenina, ale to se asi spletli. Taky tam hrála kapela. Ty vám dělali takový kravál, že buřina je k tomu jako prdeček. A dvounožcům se to líbilo.

 

Cesta domů byla hodně vysilující, protože s přecpanými bágly, tentokrát ale ne na zádech, se dolů kopcem dost špatně běhalo.A to mi ještě z legrace Mollyn páníček: "pojď atlete, běž za míčkem, přines, hop, chytej Freesbie." Chtěl jsem se před holkami vytáhnout, jsem lítal a skákal, až jsem málem zkolaboval. Ego mi nedovolilo přestat! Ještě že mě paňda zachránila a dala mě na stopovačku, ať se uklidním.

 

Bylo to v poslední chvíli. Já se jí pak zavděčil pozváním do krásné velké loužičky, což s remcáním odmítla, tak jsem ji alespoň hezky pocákal, když jsem vylezl. Ale vděku se nedočkáš! Tak jsem uraženě zbytek cesty vlekl paciny a ignoroval kolaře i běžce. Kupodivu jsem byl pochválen, že umím být velice hodný! Víc dnes nenatlapkám, protože chrním uprostřed obýváku a všichni mě překračují. Tak si hlídám ocas! Jo a ještě papouška Correlu, co mi lítá nad hlavou, chodí před čumákem a frajeří, že ho nechytnu. Uvidíme, zítra budu doma s nimi chvíli sám.

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?