Střípky z mého života - JEŽCI

14. července 2011

Tak tohle musím natlapkat. Jdu na noční prochajdičku jako každou noc a jasnačka, hned jsem odběhl na trávu mezi baráky si ulevit. Jak si balansuji na třech, koukám, ježek.

Tak si za ním zajdu, že "hele, zaběháme si?" On tak na mě čučí těmi očičkami a zahejbe čumáčkem, tak já že jóóó. Poběhnu a koukám, ježek přede mnou. Ty jo, ten je rychlý?! Tak popoběhnu a hbitým pohybem zahnu doleva, ježek tam. "Co to je?" říkám si. Musím přidat! Běžím rychleji, zahnu doprava. Ty vogo, ježek.

 

Málem mě šlehlo! Pak vyběhnu na travnatější část pod lampou a ... ježci! Nejmíň deset. Tak oni mě chtěli přečůrat, pichlouni! Tak jsem si vyčíhnul jednoho tlustého, jdu si to s ním rozdat jako pes s ježkem. A on se na mě kouknul, skulil se a měl mne na háku. Pak, že jsou tak kulatí.

 

Závodit s nimi nelze! Hm... Měli nějaký sraz nebo co, že jich bylo tolik?! Tak jsem se alespoň vyštěkal na potácející se dvounožce, co si dovolili juknout na paňdu! Prý, hele holka, dej cígo! Drzouni, ale hned odtáhli.

 

Po návratu jsem si šel pro noční svačinu. Dostal jsem kuřecí srdíčka. Fajn, pak koukám a paňda větrá lednici a to má prý dietu, že je tlustá. Tak čekám, jestli něco upadne a ona mi strčí pod čumák meloun! Bléééé, copak jsem býložravec?! Uraženě jsem si šel pro tenisák a drze ho strkám Pandě na klín, ať hejbne zadkem a alespoň párkrát mi ho hodí. Nevadí, že makala celý den. Koho to zajímá? A co, já taky, hlídal jsem v kanceláři na gauči. No jo no, chrněl jsem, ale opravdu se nic nedělo! Tenisák nezabral. Prý brzy ráno jdeme do lesa. Ach jo, tak jr dotlapkáno a jde se chrnět.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?