Svatý Mikuláš a psi

5. prosince 2014

Už zase se chystají čerti do ulic. Odnesou si v pytli všechny zlobivé děti a také psy! Pokud váš pes nebyl po celý rok hodný, odnesou jej, než stihnete mrknout okem. Kam? Jak souvisí Svatý Mikuláš se psy?

Záchrana pro každého psa

Jelikož obec Svatý Mikuláš se nachází u hlavní spojnice na Pardubice, často se tam u cesty objeví pes, kterého se někdo chtěl zbavit. A jelikož útulek místně příslušný je o pořádný kus dál a obec by musela za umístění psa platit, obvykle si tady umí poradit s vyhozenými psy na místě. Nakonec se vždy najde nová náhradní rodina a tak by obec zasloužila metál za služby útulkům!

 

Kam za Mikulášem?

Obec Řeporyje již tradičně připravuje jako každý rok akci HAFBO, neboli Haf bez obav. Akce je určena pro psovody, kteří se věnují dog-trackingu, připravena je trasa pro pochod i mikulášská nadílka. Také výcvikové centrum Helppes pořádá každoročně akci k Mikuláši. Výtěžky všech těchto zločinností s čerty jsou věnovány opět pejskům.

 

Aby vám psa neodnesl Mikuláš

Tak jako je v Americe možné všechno, už i Česko chytá západní manýry. Nejen, že si můžete v prosinci objednat Mikuláše na své zlobivé děti, ale některé české firmy se specializují i na strašení a obcházení zlobivých domácích mazlíčků. Takže až zase váš hafan roztrhá nový polštář, poškrábe podlahu či rozkousá ovladač k televizi, vysvětlete mu, že místo kosti dostane uhlí a mohl by taky skončit v pytli!

 

Aby pes nepokousal Mikuláše

 

Nejjednodušší je mít řádně vychovaného psa. Pokud se i k vám chystá letos Mikuláš se svou suitou, není nic jednoduššího, krásnějšího a originálnějšího, než secvičit se svým psem nějaký pěkný kousek, například taneční, aby Mikuláši spadla čelist a nadělil všechno, co u sebe má!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?