Ta správná péče o kočku!

1. dubna 2014

Pokud si děláte velkou hlavu a starosti se správnou výchovou vaší kočky, přinášíme vám stručný a přesný návod, jak na to! Už se nemusíte trápit, jak správně zajistit šťastný život vašemu koťátku!

Krmení pro kočky

Vaše kočka bude obvykle nejvíc milovat výběrovou šunčičku, smetanu na šlehání a dobře vyuzenou rybku. Proč jí to nedopřát? Zajistíte jí tak spokojené trávení a své duši klid při poslouchání mírumilovného a láskyplného předení. Chodí-li vaše kočka ven, nezapomínejte výživu obohatit také o nutričně bohaté zákusky se šlehačkou a uzené makrely.

 

Pelíšek pro kočky

Nejlepší spaní svému koťátku dopřejete nejlépe ve své posteli. Dbejte na to, abyste kočku nezalehli, nejlépe tak, že se skrčíte co nejvíce na okraj postele a můžete použít i mírnou formu připoutání, abyste se v noci nehýbali a neohrozili svého drobečka.

 

Kočky a péče o srst

Kočky obecně nesnášejí jakoukoliv formu péče o srst. Je tedy potřeba přistoupit na klasické pamlskové metody. Doporučujeme kočku naložit do z poloviny naplněné pračky a zapnout na program jemného praní. Raději neždímat. Tentokráte se obejdete i bez aviváže. A když kočku vyndáte, nezapomeňte ji bohatě odměnit za to, že vám neznečistila další prádlo a nepozvracela se z toho kolotoče!

 

Výchova kočky

Kočky jsou těžko vychovatelné a asi nikdo si nedělá iluze, že naučí svou kočku dávat pac. Naučit kočku chodit na lidský záchod je vrcholem lidského cvičitelského umu. Koupíte-li ovšem ve zverimexu chutné a zdravé whiskas pamlsky za nekřesťanský peníz, zvyšujete svou šanci, že kočku naučíte i splachovat!

 

Zdravé a šťastné kotě

Čím důsledněji budete námi doporučenou péči dodržovat, tím více bude vaše kotě prosperovat a milovat vás. Alespoň do chvíle, než si na konci tohoto článku přečte, že to vše byl jen apríl a žádná uzená makrela se vlastně nekoná. Prosíme, nezkoušejte výše uvedené metody, ale makrelu raději kupte. Přejeme šťastného apríla a mnoho nachytaných lidí!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?