Tábor v Rajnochovicích.

5. května 2011

Chtěla bych se s vámi podělit o můj táborový zážitek. Jela jsem na tento tábor v létě 2010.Tak se přilepte k obrazovce počítače a čtěte!

 

 

"Kdy už tam budeme?'' zjsem se, když jsem celá nedočkavá seděla v autě, které mířilo k hotelu Polom. "Zlato, už jsme tu, tak ahoj a piš!'' řekla má mamka a dala mi pusu a zavazadla. Já vystoupila z auta a hned mě navštívila známá vůně koní. Vešla jsem do hotelu a hledala svůj pokoj. Pokoj byl hned v prvním patře nad jídelnou. V pokoji jsem se seznámila se Zuzko, Hankou, Evou a Míšou. Hned jsme se stali kamarádkami.

 

 

Vybalila jsem se a oblékla jsem se do rajtek a jezdekých bot. Vyšla jsem z pokoje ven a trenérka nás všechny odvedla do stájí. Cesta byla dlouhá 2km a my celí unavení jsme se dostali do Dvora. Ve Dvoře jsme se seznámili s holkami ubytovanými tam. Každý jsme dostali přiděleného koně, kterého jsme měly vyhřebelcovat. Na mě vyšel Simon. Statný hafling s krátkým krkem. Byl milý a držel skvěle. Když jsem ho vyhřebelcovala, nasedlala ho a nauzdila, začala jízda westernovým sedlem.

 

 

Já jezdím styl anglie a ve westernovém sedlu jsem seděla asi po druhé v životě, ale bylo příjemné a pohodlné. Vyjeli jsme na vyjíždku. Tam jsme i klusali. Bylo to super a Simon byl pohodlný a já ho měla ráda. Padl mi do oka!!! Když jsme dojeli do dvora, instruktorka mě pochválila.Já odsedlala a oduzdila Simona a pak ho vyhřebelcovala.Když jsme koním vykydali a odvedli je do jejich boxů. Já jsem odvedla Simona do boxu a dala mu tam žrádlo. Pak jsme zase zamířili do hotelu Polom.

 

 

Když jsme tam dorazili očekávala nás večeře. Byla dobrá a když jsme si po ní odpočinuli očekávaly nás večerní hry.Po hodině a půl hraní jsme se šli osprchvovat a spát.Tak se to opakovalo 5 dní. Šestý den jsme vstali a šli se obléct a potom na snídani. Pak jsme šli na Žabici postarat se o koně. Ve 12 h jsme šli na oběd. Byl dobrý a po něm jsme měli jednu hodinu odpolední klid. Ve 13 hodin jsme vyrazili ke Dvoru. Ve Dvoře nás čekalo překvapení. Každý jsme si vybrali koně a museli jsme podstoupit zkouškou. Já se Simonem jsme si vedli dobře a skončili jsme druhé po Ivetě, která western jezdila. Večer, když jsme se postarali o koně nás čekalo westernové vystoupení instruktorek. Bylo fajné. Když jsme o půl 8 dorazili k Polomu čekala nás Diskoška.Bylo to fajn a sranda.

 

 

Další šestý den jsme se balili a psali testy + dostávali diplomy a pak byla opékačka. Sedmý den jsme se rozloučili s koňmi a já si utrhlla Simonovu hřívu (jen pár). Pak jsem se s ním vyfotila a odešli jsme k Polomu. U Polomu už čekala má mamka a taťka. Já byla celá smutná, že už Simona nikdy neuvidím, ale pak mi mamka oznámila, že příští rok pojedu znovu.

 

Tak můj příběh končí a já doufám že se o nějaký s Vámi ještě podělím.

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?