Tajemná rodinka

2. srpna 2015

Na jaře se u nás na malé půdě objevila neznámá, divoká, černá kočka a porodila koťátka. Kočka byla hubená, při přiblížení na nás syčela. Naše domněnka byla, že otcem koťátek je náš siamský kocour. Byli jsme nadšení a chtěli jsme si koťátka nechat. Ale jejich matka byla proti. Jakmile koťátka mohla chodit (když jsme je objevili už měli kožíšek) začala si hrát. Ovšem tím více přitahovala pozornost dětí.

Po měsíci kočka a koťátka zmizela. Přestali jsme je řešit a život šel dál. 28. července jsme si všimli, že ne velká, ani ne malá koťátka se prohání na velké půdě. Bylo to pro nás překvapení. Byla to rodinka, naše stará známa černá kočka byla matkou, a koťátka byli Ty "naše" co se objevili na jaře. Na velkou půdu jsem dávala jídlo a oni ho pokaždé snědli. Ale hrozně se báli. Zažili jsme spoustu dobrodružství, když jsme se pokoušeli je ochočit... Tady jsou některé z nich:)! Lezeme na půdu, venku prší, ale pod střechou je příjemné teplo… Ale také tma. Rozsvicíme baterku. Kaťa se najednou lekne a zaječí. "Co se děje?" Podívá se na mně zamračeně, ale potom se rozesměje "Jen jsem se zamotala do pavučiny!"
Vzhlédnu na balíku, přímo nade mnou sedí dvě koťátka a pobaveně se na nás dívají. "Káťo!" zašeptám "Koukej!" Vyskočím a běžím za "kočičkama", jak jim říkáme. Koťátka zmizela. A já mám uvízlou botu mezi balíky. Smějeme se, ale pak si všimneme krásné kočky "Jé ta je nádherná" povzdychne si Kačka "Skoro jako vás Finďa" Pohlédnu na ni " Také, že to je Finďa!" Najednou si všimneme jak jedno kotě seskočilo z velké půdy na malou. Obklícíme balík, ale pak Kačka vykřikne "Za tebou" Otočím se a kolem mně proletí druhé černé kotě. "Achjo" povzdechnu si "Musí se na ně pomalu" Kačka se rozesměje "Ale já nemám ani trochu trpělivosti!"


Koťátka už se nebojí, ale je tu malé ponaučení "Na divoké kočky se musí pomalu a chytře"

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?