Tak jsem odešla do nebíčka

16. března 2012

Ahoj! Tak jsem Vám odešla do nebíčka. Doufám, že mi tam bude dobře, ale bez Mariánky, Honzíka atd. to asi nebude ono. Jednoho dne jsem dostala velké bolesti, ale páničci to netušili.

 

 

Potom jsem nejedla a nejedla a páničci se začali bát. Vzali mě na veterinu a tam mi řekli, že musím na operaci. Asi za 3 dny jsem šla na operaci. Přežila jsem, ale trápení teprve začalo. Bolesti byly akorát větší a nakonec jsem viděla, jak byli páničci smutní a šli za jedinou radostnou Mariánkou (7letou dívenkou) a něco jí řekli.

 

A ta byla moc smutná a šla za mnou: "Doufám, že ti bude líp." Potom mě vezli na veterinu a tam mě položili a řekli mi: "Neboj se, Almi, trápení ti brzo přestane!'' A brečeli u toho všichni. Poté jsem ucítila píchnutí a po minutě jsem necítila nic.

 

Jenom Mariánka tam nebyla. Čekala v čekárně. Potom, když páničci šli do čekárny, Mariánka poznala, že se něco stalo a řekli jí o mě. Ta se okamžitě rozbrečela a tři dny málem nespala. Poznámečka: Mariánka nevěděla, že mě nechali utratit, špatně by to totiž nesla.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?