Takový normální den

9. ledna 2012

No takže dnes jsem měla poměrně dobrý den. Vstávala jsem nějak v šest hodin, když zrovna pánička vstávala do školy, dala mě a Baronkovi rohlíček na snídani. Nějak v sedm hodin odcházela panička s jejím bráchou do školy.

 

 

Nechápu, proč zrovna jim začíná vyučování v 7:20, když ostatním začíná normálně nějak v 8:00. To je stejně jedno. Pak jsem si tady s Baronkem celou tu dobu pochrupovala. Jak moje panička přišla v jednu ze školy, tak jsme ji přivítaly, dala nám piškotek tak, jak to dělá pokaždé. Ale to je dobře, protože piškoty to já ráda a né jenom já, ale i Baron.

 

Panička se naobědvala a šla s námi ven. Jů to bylo, hrála si s námi, atd. Je to vždy super, ale teď udělala výjimku, že s námi šla, protože ona vlastně nějak v této době nemůže, že prý byla strašně dlouho asi tři měsíce doma a zameškala hrůzu hodin ve škole. Tak to mě mrzelo a taky jsem pochopila, že na ní nemůžu být naštvaná, že už s námi moc nechodí ven na zahradu si hrát. Taky mi říkala, že snad už to bude dobrý. No uvidíme, snad jo HAF!

 

Prostě jsme pak přišli z venku a říkala, že se prý musí učit a dělat úkoly. To se mi už tak moc nelíbilo, protože to je vždycky nuda a když jsem blízko ní, tak mi telí do hlavy dějepis, zeměpis, matiku, angličtinu, němčinu a všechno, co vlastně může ve škole existovat. Nechápu, jak jí to může vždycky zůstat v hlavě a to ještě pozor! Ona se musí učit pět dní v týdnu ve škole a ještě doma v neděli se učí, takže prý to je proto, aby věděla látku na pondělí, ale nevím.

 

No, látka, vždyť to jsou přece hadry, ale možná že to znamená ve škole něco jiného, třeba ty zápisy dlouhé, co každý den mají. Potom už bylo asi pět hodin. To nadchází čas večeře. To já ale nerada, já totiž držím dietu, ale že prý to já nemusím a nutí mě jíst až z toho panička ztrácí nervy. Ale to já ji tak naštvu a asi tak po hodině začnu někdy papat sama.

 

Někdy ale už v těch pět mám hlad a hrnu se tam jako první. Pak nás po večeři vypustí ven, abychom se vyběhali. Jme tam asi tak hodinu a půl. Pak jsme unavení a jdeme spinkat na gauč. Přijde ke mě panička a začne mě škrabkat po břichu, jů, to je žůžo. Spím a díváme se na televizi.

 

V osm se vždycky dívám s paničkou na televizi podle toho, co tam dávají. Ale říkala, že prý zítra se budeme dívat na Ledové ostří tři, tak se těším i já, protože panička miluje bruslení ve všelijakém stylu. Takže když to tak shrnu, docela super den!

 

 

 

Přidáno: 58 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?