Takový normální pes

22. června 2011

Byla neděle, právě jsem se já (Nelly) vydala se svou paničkou někam takovou velkou věcí na cestu, která se mi velmi líbila, ale ještě před ní jsem se pohádala s bratříčkem, pro kterého si přijeli nějací zvláštní lidé a poté jsem ho už neviděla.

 

 

Panička vyšla jako obvykle z veliké věci, kde trávila většinu času a řekla mi Nelly, pojedeme za tvou novou kamarádkou. Chvíli jsem si myslela: "To bude úžasné, potkám novou kamarádku!" Ale netušila jsem, že mě to bude stát velikou oběť a to svou matku, kterou jsem tehdy viděla naposled. Ještě teď si vzpomínám na můj první pohled na svět, kdy jsem jí viděla a řekla jsem si, dala jsi mi život, a proto tady musím s tebou zůstat.

 

Dále si vzpomínám na svojí první potravu, která byla tak vyživující, ne jako nějaká konzerva z hypermarketu, bylo to jako čistá energie, čistá síla. Vraťme se zpět k odjezdu velkou věcí. Viděla jsem tedy svou matku a za ní hned přiběhl můj táta, který začal na paničku tak štěkat jako nikdy před tím. Tak mě paní dala na takovou měkkou věc, na které seděl i nějaký muž, který se s mojí paničkou asi znal.

 

Byla to dlouhá cesta, jelikož jsem byla ještě štěně, tak jsem hned za první zatáčkou začala "tlouct špačky". Najednou se ta ohromná věc zastavila, říkám si, že bych už byla zase doma, to není možné, vždyť jsme před chvílí odjeli. Ta chvíle podle lidského času byla 30 minut. Nejdříve z měkké věci vylezla panička, poté pán, který si mě vzal do náruče a předal mě nějaké malé holce. Ta malá holka si mě s ochotou přebrala. Panička dala paní, která čekala s malou holčičkou na mě nějakou žlutou knížku, jak to mu vy říkáte. A přidala k ní nějaké dobroty, které jsem přímo zbožňovala.

 

Ale zpět k té žluté knížce, tu už jsem někdy viděla, kde to jen bylo??? Jo už jsem si vzpomněla, bylo to u takového hodného pána, kde jsem také poprvé viděla tu holčičku a tu paní. Ale z toho hodného pána se vyklubal "ďábel", píchnul mě nějakou ostrou věcí, au au au. A potom mi dal rozžvýkat takovou ošklivou věc, kterou jsem ani nemohla zapít. Vraťme se k hlavnímu ději. Byla jsem tedy v rukách své budoucí paničky. Ta mě hned po příchodu domů ukázala, kam budu chodit pít a jíst a kam naopak nemohu. Sice mi chybí moji minulý kamarádi, ale tady to vím jistě, tady budu celých doufám i déle než 13 let. Vaše Nelly

 

 

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?