Taste of the Wild aneb „Jak chutná kočkám divočina?“

2. listopadu 2015

Taste of the Wild – tak se americká značka krmiva jmenuje. Na našem trhu je krmivo k mání už nějaký ten pátek, ale přeci jenom není na škodu jej majitelům koček trochu podrobněji přiblížit. U nás si značka důvěru chovatelů teprve získává, ale první zkušenosti rozhodně nejsou špatné.

Název značky napovídá, jakým směrem se výrobce vydal. Pro ty, kteří v angličtině nejsou natolik zběhlí, si dovolím překlad – Taste of the Wild by se dalo přeložit jako „Chuť divočiny“. A to byste určitě chtěli svému čtyřnohému kamarádovi dopřát. V čem jsou tedy tato krmiva jiná?

 

Základní rozdíl je ve vstupních surovinách. V krmivech americké značky Taste of the Wild totiž nejsou žádné obilniny. Namísto klasických zdrojů sacharidů, jako bývá například pšenice, jsou totiž v těchto kvalitních amerických krmivech použity brambory. A to hned dva rozdílné druhy – sladké brambory, takzvané batáty a k tomu ještě brambory klasické.

 

Taste of the Wild - krmivo pro kočky

Vztah krmiva k divočině pak ještě zvýrazňují použité proteiny. Výrobce se vyhýbá kuřecím a sójovým proteinům a nahrazuje je pro kočky mnohem kvalitnějšími a lépe stravitelnými proteiny z ryb, rybí moučky a zdrojem rostlinných bílkovin je hrách.

A aby toho nebylo málo, do krmiva je ještě přidána spousta dalších, pro zdraví kočky nezbytných látek. A jako bonus ještě nějaká ta maličkost navíc, jako například maliny, rajčata nebo borůvky. Nechybí ani bylinky.

Taste of the Wild pro kočky

A jak bude taková směs divočiny chutnat vaší kočce? Těžko říct, kočky jsou různé a některé změny „žrádla“ nemají zrovna rády. Na druhou stranu jsou krmiva Taste of the Wild navržena speciálně pro kočky a receptury jsou voleny tak, aby byly pro tyto domácí šelmy všeobecně atraktivní. Zakoupit je možné krmivo pro kočky granulované i krmivo konzervované.

 

Taky se vám může stát, že tyto zajímavé receptury a kvalitní bílkoviny vaši kočku natolik zaujmou, že už se nebude chtít vrátit k původnímu krmivu. Přeci jenom – ryby mají kočky rády a když se k tomu přidá ještě příchuť například uzeného lososa nebo pečené zvěřiny, pochybuju, že některá kočka či kocour odolá.

 

A kde toto krmivo koupit? Vyzkoušejte specializovaný obchod www.mujmazlik.cz

Taste of the Wild pro kočky

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?