Taste of the Wild aneb „Jak chutná kočkám divočina?“

2. listopadu 2015

Taste of the Wild – tak se americká značka krmiva jmenuje. Na našem trhu je krmivo k mání už nějaký ten pátek, ale přeci jenom není na škodu jej majitelům koček trochu podrobněji přiblížit. U nás si značka důvěru chovatelů teprve získává, ale první zkušenosti rozhodně nejsou špatné.

Název značky napovídá, jakým směrem se výrobce vydal. Pro ty, kteří v angličtině nejsou natolik zběhlí, si dovolím překlad – Taste of the Wild by se dalo přeložit jako „Chuť divočiny“. A to byste určitě chtěli svému čtyřnohému kamarádovi dopřát. V čem jsou tedy tato krmiva jiná?

 

Základní rozdíl je ve vstupních surovinách. V krmivech americké značky Taste of the Wild totiž nejsou žádné obilniny. Namísto klasických zdrojů sacharidů, jako bývá například pšenice, jsou totiž v těchto kvalitních amerických krmivech použity brambory. A to hned dva rozdílné druhy – sladké brambory, takzvané batáty a k tomu ještě brambory klasické.

 

Taste of the Wild - krmivo pro kočky

Vztah krmiva k divočině pak ještě zvýrazňují použité proteiny. Výrobce se vyhýbá kuřecím a sójovým proteinům a nahrazuje je pro kočky mnohem kvalitnějšími a lépe stravitelnými proteiny z ryb, rybí moučky a zdrojem rostlinných bílkovin je hrách.

A aby toho nebylo málo, do krmiva je ještě přidána spousta dalších, pro zdraví kočky nezbytných látek. A jako bonus ještě nějaká ta maličkost navíc, jako například maliny, rajčata nebo borůvky. Nechybí ani bylinky.

Taste of the Wild pro kočky

A jak bude taková směs divočiny chutnat vaší kočce? Těžko říct, kočky jsou různé a některé změny „žrádla“ nemají zrovna rády. Na druhou stranu jsou krmiva Taste of the Wild navržena speciálně pro kočky a receptury jsou voleny tak, aby byly pro tyto domácí šelmy všeobecně atraktivní. Zakoupit je možné krmivo pro kočky granulované i krmivo konzervované.

 

Taky se vám může stát, že tyto zajímavé receptury a kvalitní bílkoviny vaši kočku natolik zaujmou, že už se nebude chtít vrátit k původnímu krmivu. Přeci jenom – ryby mají kočky rády a když se k tomu přidá ještě příchuť například uzeného lososa nebo pečené zvěřiny, pochybuju, že některá kočka či kocour odolá.

 

A kde toto krmivo koupit? Vyzkoušejte specializovaný obchod www.mujmazlik.cz

Taste of the Wild pro kočky

Další podobná témata

Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení a Váš pes by mohl trpět, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

 

Opravdu chcete smazat tento inzerát?

Tato akce je nenávratná, takže si to pořádně rozmyslete, jelikož po souhlasu už není cesty zpět.