Teddy je nejlepší psí kamarád na světě a ochránce

1. dubna 2018

Bylo jednou jedno štěně, které si pak vzala domů jedna obyčejná rodina. Dali mu jméno Teddy. Byl to jorkšír většího vzrůstu. Byl velmi poslušný, mazlivý, hravý a přátelský. Miloval mazlení, drbání, lidi a děti.

Bylo jednou jedno štěně, které si pak vzala domů jedna obyčejná rodina. Dali mu jméno Teddy. Byl to jorkšír většího vzrůstu. Byl velmi poslušný, mazlivý, hravý a přátelský. Miloval mazlení, drbání, lidi a děti. Ke zvířatům měl velmi přátelský vztah. Bál se, ale potkánků. Teddy rád chodil na procházky a do parků. Jednoho dne ho jsem ho já jeho panička vzala sebou do parku a na mě a Teddyho tam čekaly moje kamarádky Nikola, Viktorie, Barča, Sofie a Alexandra. Teddy se začal od té doby co jsme tam dorazili chovat divně. Štěkal, kňučel a neustále očichával Nikolu a štěkal na ní. Věčně se na ní díval. Nikole začalo být zle. Byla bledá, měla kruhy pod očima, zvracela na trávu, bolela jí strašně hlava, bolel jí spodek a i záda jí boleli a taky v boku jí bolelo. Chtěli jsme jí zanést domů. Bydlela kousek v baráku od parku. Ale ona řekla, že nutně potřebuje na WC. Tak jsme s ní šli na WC, kousek od nás bylo dětské hřiště s kavárnou. S Nikolou šla Alexandra a Sofie. Já s Teddym a s Barčou, Viktorií jsme čekali za plotem dětského hřiště. Teddy neustále se díval směrem kde Nikola odešla a štěkal a kňučel. A různě poskakoval. Snažila jsem se ho uklidnit. Ale vůbec to nešlo. Nikola vylezla ze záchodu, kde na ní čekali holky. Holkám řekla, že jí moc nešlo čůrat a že vyčurala málo a prý to byla jen krev. Strašně jí bolelo v boku a záda. Nemohla ani chodit. Holky ji vzali a šli pomalu k nám. Když najednou Nikol šla k zemi a spadla do bezvědomí. My jsme nevěděli , co se děje, ale přiběhli jsme k ní a mě spadlo vodítko od Teddyho k zemi. Teddy pelášil směrem k lidem a začal na ně štěkat a pobíhal.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Některé děti měli z Teddyho strach a volali své maminky na pomoc. Ale jeden tatínek běžel za Teddym a uviděl Nikolu na zemi. Ptal se nás , co se stalo. Vše jsme pánovi řekli a Nikola se stále neprobouzela. Zavolali jsme sanitku a Nikolu odvezli do nemocnice. Nikola měla Akutní selhání ledvin. Nikola byla v rukou lékařů, kteří jí udržovali v těle správné množství vody, minerálů a živin a očišťovali jí krev dialýzou. Nikola dodnes chodí na dialýzu. Není úplně zachráněna. 3 dny v týdnu musí dojíždět do dialyzačního centra. Nikola má trvale sníženou funkci ledvin. Nikolka je bojovnice s ledvinami pořád. Čeká na dárce ledvin. Její rodina jí darovat ledvinu nemůže bohužel. Prý by Nikole jejich ledviny nesedli. Dali jsme si dohromady chování Teddyho v celém v tom dni, kdy Nikole selhali ledviny. Celou dobu nám Teddy na tohle upozorňoval. A my celou dobu jsme nevěděli, co nám chce Teddy říci. PSI JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍMI PSÍ KAMARÁDI NA SVĚTĚ. Mají velkou intuici a umí vycítit cokoliv. Co mi lidé nejsme schopni vycítit, že naší kamarádce selhávají ledviny. Teddy je doopravdy psí ochránce.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?