Teila, dostihová kobylka

5. května 2016

Bylo krásné letní ráno. Sluníčko svítilo a ptáčci zpívali. Najednou jsem ucítila něco mokrého na obličeji.,, Eimy.'' řekla jsem a hned jsem si vzpomněla na mojí venku. V tom mě Eimy zase začala olizovat, věděla jsem že musím vstávat. Procházka volá. Jakmile jsem otevřela oči, uviděla jsem před sebou 2 roční fenku plemene Border kolie.

Stepovala před postelí a vrtěla ocáskem.,, No jo. Už jdu.'' Řekla jsem ještě rozespalá. Oblekla jsem se, vyčistila zuby a šla. V jedné ruce jablko a v druhé vodítko s Eimy. Eimy kolem mně poskakovala ( jak jinak). Šly jsem po lesní cestě, nedaleko od města.

Nejprve jsem chtěla jít přes louku, ale pak jsem si uvědomila, že je tam mokro a ucouvla jsem. Zavolala jsem na Eimynu : ,, Pojď sem!'' fenka si to chvíli rozmyslela, ale nakonec v ní přece zvítězily geny šelmy. Eimy si to pelášila přes louku až dozadu k lesu. Řekla jsem si , co tam tak vidí a nahlédla jsem tam... Ale co jsem neviděla : ...


Pokračování příště

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?