Televizní Jezdecké magazíny již od půlky ledna 2015

12. ledna 2015

Již 15. ledna 2015 zahájí svoji třetí sezonu televizní Jezdecký magazín, který připravuje společnost Equinet ve spolupráci s Českou jezdeckou federací. 15minutový pořad by měl mít opět zhruba 40 dílů, které se budou vysílat každý čtvrtek večer.

Stejně jako v loňském roce bude Jezdecký magazín vysílán hned na několika televizních a internetových kanálech. „Česká jezdecká federace přispívá na přípravu každého dílu magazínu částkou 2.000,- Kč. Dalších zhruba 80 % nákladů na výrobu pokrýváme z vlastních zdrojů díky celoročním partnerům pořadu,“ uvedl producent Jezdeckého magazínu Josef Malinovský.

 

„Naším společným cílem je popularizace jezdeckého sportu mezi širokou veřejností, a tak pořad poskytujeme různým médiím prostřednictvím nevýhradní licence, která je poskytována bezúplatně. Hlavními televizními kanály jsou Regionální televize a Sport 5. Právě zmíněný sportovní kanál je šířen od roku 2014 Regionální sítí 8, díky níž ho naladí pozemním vysíláním přes 80 % populace České republiky, především ve všech větších městech a jejich okolí. Všichni ostatní jej pak mohou sledovat přes internet.

 

Tradiční čas čtvrteční televizní premiéry každého z dílů je mezi 18.30 a 19.00 hodinou. Na Regionální televizi jej můžete vidět následně ještě šestkrát ve čtyřhodinovém cyklu. Kanál Sport 5 by měl první reprízu uvádět kolem 22. hodiny a pak ještě v pátek a o víkendu v různých časech.

 

Podrobnější informace o vysílání najdete na www.jezdeckymagazin.cz.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?