Televizní záhada

29. května 2011

Bylo po Vánocích a páníčkové přinesli domů nějakou velkou krabici. Ke svému velkému úžasu jsem zjistila, že je to nová televize.

 

 

Když ji zapnuli, poprvé jsem si všimla, že se v ní objevují různá zvířátka. Třeba i jiné kočičky. Jenže když jsem si s nimi chtěla hrát a vyskočila na stolek k televizi, paníček mne vždycky vyhodil.

 

Jednoho dne se mladší panička koukala zase na Animal Planet, a to já mám ráda, protože tam jsou různá zvířátka, tak koukám s ní. Sice jen ze země, ale i to je moc pěkné pokoukání. Najednou se mladší panička zvedla a odešla pryč, nechala mne doma samotnou.

 

Zůstala jsem sama doma. Naštěstí jsem nebyla sama dlouho, protože přišel páníček z práce. Sedl si k televizi a divil se, že je zapnutá. Ale nic zvláštního neříkal. Pak přišla domů Mladší panička a páníček ji vynadal za to, že nechala zapnutou televizi. Jenže ona tu televizi vypínala. Tak kdo tedy tu televizi zapnul?

 

Druhý den ráno vstávala panička do práce. A já si toho vůbec nevšimla. A seděla jsem spokojeně před televizí a čekala. Nic se nedělo. Tak jsem si vyskočila na stoleček a tlapičkou se snažila televizi zapnout. Znovu jsem seskočila a čekala. Takhle jsem to dělala, dokud se mi televizi nepovedlo nakonec zapnout a v tom na mne panička promluvila a já se strašně lekla. "Co to tady lumpačíš? Ty lumpačko jedna. Páníček si potom myslí, že nevypínáme televizi a přitom ty si ji zapínáš." Panička se strašně moc smála a když to vyprávěla páníčkovy, tak tomu nechtěl věřit.

 

Ale teď už si televizi nezapínám, protože už tam nejsou tolik zvířátka jako dřív. :) Jenže když mám náladu. tak si tu televizi i tak zapnu.

 

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?