Ten kocour je moc bílý!

5. března 2012

Žila byla jedno kočička, jmenovala se Pusík. Žila si šťastně u rodiny, kde se o ni starali. Jednoho dne se Pusínce narodily 3 malá koťátka.

 

 

Byla tam jedna úplně černá kočička, která se jmenovala Juseffe. Potom úplně stejná po mamince Ruby a třetí, nejmladší kocourek, celý bílý s černýma puntíkama po tatínkovi, Fído. Koťátka si s maminkou žila dobře. Měla co papat, s kým si hrát, nikdy se nenudily.

 

Jenže přišla doba, kdy se jim měl najít nový majitel. Netrvalo dlouho a našli se zájemci pro všechny kočičky. Jedna hodná slečna si vzala Juseffiho a Rubyho a další stará paní Fída. Byla jsem šťastná, že i koťátka mají nový domov, jenže štěstí mi moc dlouho netrvalo.

 

Po dvou dnech přišla stará paní s Fídem a už ho nechtěla. Prý byl moc bílý. Proto Fído znovu byl u nás. Brzy se přihlásil další pán, že by Fída chtěl, ale opět se vrátil s tím, že se manželce nelíbí. Od té doby máme Fída, nikdo ho nechtěl.

 

Nechápu to, vždyť je krásný, no a, tak je bílý, ale to je nad ním to krásné. Fído nikdy už nenajde nový domov, nikdy nezažije ten pocit, že bude mít vlastní páničky jen pro sebe a ne se o ně dělit s vlastní mámou, se kterou pořád žije.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?