Ten nejlepší pony na světě

25. června 2012

Tenhle příběh bych chtěla věnovat své nejlepší kamárádce Cindy. Cindy se narodila dne 10.4.1996. Její první majitelka byla paní Klára Šalková, na Cindy jezdila její dcera. Cindy se narodilo krásné hříbátko Cody Star, nádherný šedý klouček. A když bylo Cindy 9 let, dostala jsem ji já.

 

 

Můj strýček, který žije v Itálii a stará se o sportovní koně, jednoho dne přjel (mně v té době bylo 6let). Vždy, když přijel, vozil sladkosti a různé hračky. Ale tentokrát dovezl tašku s potřebami na koně a řekl: "Já si asi spletl tašku. Nééé, budeš mít poníka."

 

V té chvíli jsem byla moc moc šťastná. A druhý den jsme se šli na Cindy podívat, dovezli jsme ji domů. Tak začal trénink s trenérkou, která ale nebyla příliš ideální a moc toho neumí. Pak mně vše přeučovali rodiče. A trvalo to o hodně dýl.

 

Ale po těch letech jsem si uvědomila, že Cindy je mojí skvělou parťačkou i kamarádkou. Jsem ráda, že ji mám. Miluji tě Cindy.......NAVŽDY! V součastné době jsem s Cindy vyrostla a hledám nového koňského kamaráda.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?