Terezka je těhotná

15. února 2013

Moje kočka Terezka byla těhotná. Porodila dvě koťátka, ale bohužel jedno koťátko zemřelo a druhé se utopilo v plodové vodě. Asi po třech dnech jsme si všimli, že má v sobě ještě jedno kotě.

 

 

Hrozně jsem brečela, protože kdybychom nejeli do veterinářské polikliniky nejenže by zemřelo koťátko, ale i Terezka. Vyprosila jsem si jet do polikliniky v Českém Brodě. Zachránili mi Terezku a i koťátko, dala jsem mu jméno Mourek. Ale Terezku mi i vykastrovali, říkala jsem jim, že když jí vykastrují, nebude mít mléko, ale NE. Vykastrovali ji a Terezka asi po sedmi dnech Mourka udusila, neboli zalehla.

 

Přišla jsem ze školy a Mourka jsem asi tak dvě hodiny oživovala, byla jsem smutná, ale i jsem byla pyšná na rodiče, že mi zachránili moji TEREZKU. Na Terezku jsem se nehněvala, měla jsem a mám ji moc ráda. A takový je život, přísný a ona věděla, co dělá, že umělá strava, kterou jsem mu dávala, mu nestačila.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?