Tetování: Jak dostat svého psa pod kůži a navěky

27. června 2016

Milujete tetování? Anebo o něm a stále uvažujete a nemůžete se odhodlat? Není nic lepšího, než se pro tetování rozhodnout právě proto, abyste si svého milovaného psa uchovali navěky!

Jak a kde začít s tetováním?

Máte-li strach a obavy, vybírejte pečlivě důvěryhodný tetovací salon. Můžete se opírat o internetové recenze nebo doporučení kamarádů a známých. Když máte vybrán salon, stačí jen shromáždit patřičnou sumu a vybrat si motiv. „Větší tetování, třeba přes celá záda, mi trvalo už i deset hodin. Bylo to vyčerpávající, ale stálo to za to. Cena takových tetování pak začíná na 3000 Kč a podle náročnosti a velikosti se může vyšplhat i k deseti tisícům,“ říká René Heichl, tatér s dlouholetými zkušenostmi.

Pes tetování

 

Jak vybrat správný motiv tetování? Bude to Azor nebo Žolík?

Další důležitou volbou je pak ten správný motiv, který si chcete nechat vytetovat. Dnešní moderní technologie nabízejí možnosti „překreslit“ si motiv tetování z donesené fotky, výsledky pak bývají docela věrohodné. „Je úžasné sledovat, jak je ve výsledném obrázku pejska vidět podobnost s páníčkovým výrazem. Často si klienti nechávají tetovat portréty svých již zemřelých miláčků, které si chtějí navěky uchovat v paměti,“ dodává René.

Tetování motiv pes

 

Vlastní pes pod kůží. Tetování , které frčí.

Tetování s vlastním psem je v kurzu stále více, napříč všemi generacemi. Jak říká tatér René: „Nejčastěji po psích motivech touží ženy a dívky každého věku. Nejvíce zastoupena jsou molossoidní plemena nebo jen pacičky. A nechávají se potetovat opravdu všude – na ramenou, stehnech, na lopatkách.“ Ihned po pořízení tetování je potřeba o kůži pečovat – natírat ji krémem, nevystavovat ji přímému slunci, ale do měsíce se kůže uklidní a vše je v pořádku.

Tetování pes

 

Neváhejte nad podobiznou svého psa

Pokud stále ještě váháte, nadělte si tetování ke zvláštní příležitosti, například k narozeninám. Nejspíše se vám tetování zalíbí a jako drtivá většina potetovaných pouze u jedné „kérky“ nezůstane. Máte-li ještě jakékoliv pochyby, obraťte se s dotazy na www.ostravatatoo.cz. Zde vám určitě ochotně poradí a budete-li rozhodnuti, vytvoří vám prvotřídní tetování! A to stojí rozhodně za to!

Tetování motiv pes

 

Další fotografie:

Tetování psi

 

Pes tetování

 

Pes tetování

 

Pes tetování

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?