Těžký život Dana

5. února 2016

Jednou se narodilo půl tuctu malých štěňat kříženců neznámého plemena. Majitel se o své psy nestaral, nechal je běhat po ulici bez jídla a vody. Každý den se vracel domů opilý a nezbyly mu peníze na psí granule. Dan měl krutý život každý den venku na ulici bojoval o život. Alespoň si někdy vyloudili jídlo.

A však majiteli vyhrožovali sousedi, že pokud si je nenechá na dvorku zavolají policii. Nechtěl mít potíže se zákonem. A tak je zavřel na malém dvorku. Měli se tam hůř než na ulici, měl tam spoustu harampádí o které mohli zranit. Na ulici si mohli alespoň něco uloudit. Tady neměli vůbec nic maximálně myš, pokud si ji ulovili.

Jak šel čas všichni kromě Dana a jeho matky zemřili hlady. Byli jen kostry potažené kůží. Jeho matku si odvedli po domluvě s majitelem jedna rodina a Dan zbyl sám. Majitel chodil opilí a hodně krát ho bezdůvodně zbil. Dan pil pouze dešťovou vodu a jídlo jen výmečně dostal od souseda, pouze chleba namočený ve vodě. Jeden ze sousedů zavolal policii.

Jeho majitel dostal strach a tak Dana vyvezl do lesa, přivázal ho tam kravím řetězem a ujel. Dan se snažil utéct ale řetěz byl moc pevný. Po týdnu si ho všimly projíždějcí lidé a vzali ho sebou do útulku. Tam po vyšetření usoudili, že ho utratí. Druhý den ho vedli na sál a dali mu injekci.

Uviděl celý svůj život před očima. Jak lovil myši, jak mu odvedli matku a zemřeli sourozenci a jak ho majitel vyhodil v lese. Jeho život byl krutý, ale nic mu nezazlíval, naposledy se zadíval na doktora zemřel.

Tím jeho příběh skončil. Kdyby ho majitel někomu předal nebo ho dal do útulku mohlo být vše jinak. Tento příběh je inspirován podle skutečných událostí. Psů jako Dan je více a proto pokud můžete, snažte se je adoptovat nebo zavolat policii.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?