THOMAS AQUA+ PET & FAMILY: jedinečný pomocník pro chovatele domácích mazlíčků

10. dubna 2017

Už nějakou dobu nám vládne jaro. Pro mnoho lidí nejhezčí období roku. Stejně výrazně jak se mění počasí venku, podobnou proměnou prochází naše domácnost. A mnohé z nás čeká velký jarní úklid. Kdo z nás by si nechtěl toto každoroční martyrium výrazně zjednodušit? Právě teď je vhodná doba na pořízení ideálního pomocníka, který Vám bude vždy po ruce a stane se nenahraditelným ve Vaší domácnosti.

Proč si pořídit právě THOMAS AQUA+ PET & FAMILY?

Pokud žijete s domácími mazlíčky, odpovíte si sami: psí chlupy po celém gauči, otisky pacek od dveří až po koberec a nečistoty po dalších domácích mazlíčcích, to vše při úklidu znamená spoustu práce navíc. Sáčkovým vysavačům při těchto činnostech rychle dochází dech i kapacita.

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

Odolné nečistoty a zvířecí chlupy mnohem snadněji odstraníte pomocí našeho vysavače, který je vybaven nejen speciálními hubicemi na zvířecí chlupy, ale také tlakovým systémem pro mokré čištění. Vodní filtr vysavače AQUA+ PET & FAMILY navíc brání šíření zvířecích chlupů a částic nečistot mimo filtrační systém, což výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti. Zvířecí chlupy a částice nečistot jsou hygienicky odstraněny spolu se špinavou vodou. Tento filtr je snadno dostupný a omyvatelný. Svou kvalitou si náš výrobek vysloužil ocenění od Deutsche - Haut und Allergiehilfe E.V. - německé asociace pomáhajicí pacientům s kožními a alergickými chorobami. Důvodem je vysoký stupeň filtrace alergenů ve vodním filtru vysavače, což mimo jiné pomáhá udržovat v domácnosti svěží vzduch. Pokud trpíte alergiemi a hledáte vysoce výkonný vysavač, na toto doporučení se můžete spolehnout.

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

Tento vysavač lze samotřejmě použít i na suché vysávání se sáčkem XXL na prach. Je tedy jen na Vás, jaký způsob luxování si zvolíte. Vysavač disponuje 3 stupni sacího výkonu s úspornou funkcí ECO-Control a maximálním výkonem 1600 Wattů, takže už žádné nečistoty nebudou mít šanci. K usnadnění manipulace a většímu komfortu, jsme zvýšili i akční rádius vysavače na celých 11 metrů.

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

Vysavač má speciální hubice, které Vám pomohou při všech typech vysávání a čištění. Tepovací hubice k čištění koberců a pevných podlah, tepovací hubice na čalounění, přepínatelná hubice na koberec, turbokartáč, hubice na čalounění či hubice na štěrbiny. Nejenom na hubice, ale i na jiné příslušenství, komponenty a náhradní díly se vztahuje exkluzivní záruka společnosti THOMAS, která garantuje jejich dostupnost minimálně po dobu 10 let.

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

Vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

  • Efektivně a rychle odstraní chlupy a skvrny
  • Inovativní systém garantujicí dokonalou čisotu
  • Revoluční vysavač a čistič pro všechny milovníky čtyřnohých kamarádů

Sáhněte po AQUA+ PET & FAMILY a přesvěčte se o jeho jedinečnosti sami.

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

 

O společnosti THOMAS:

Mnoho lidí ani neví, že se už s našimi technologiemi setkali.

Jako společnost, která vyvinula první elektrickou kovovou pračku, a jako výrobce ždímaček jsme zastoupeni v celé řadě výrobků mnoha renomovaných značek. Naše rodina v kraji Siegerland podniká již po čtyři generace, přičemž výrobky značky Thomas se stále pyšní označením Made in Germany.

Naší snahou vždy bylo a je poskytovat inovativní výrobky, které vycházejí z potřeb a přání našich zákazníků. Při vývoji nových výrobků našim zákazníkům důsledně nasloucháme. Díky průzkumu trhu víme, že mnozí zákazníci očekávají více, než jim současné vysavače dokáží nabídnout. Právě proto se můžete plně spolehnout na vysavače značky THOMAS. Ať už potřebujete kompaktní sáčkový vysavač s nejnovější hi-tech výbavou, bezsáčkový vysavač s unikátní filtrační technologií AQUA PURE nebo čističku vzduchu se zvlhčovací funkcí a technologií AQUA+, v sortimentu společnosti THOMAS vždy najdete přesně to, co hledáte.

Výrobky značky THOMAS samozřejmě splňují veškeré platné normy týkající se kvality, ochrany životního prostředí a energetické účinnosti. Důkazem jejich kvality jsou také četná ocenění a vynikající výsledky v testech. Při používání surovin klademe důraz na udržitelnost a zpracování pomocí nejnovějších technologií.

Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.thomas-petandfamily.cz

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?