To je teda průšvih xD

11. srpna 2010

Ahoj tento příběh se stal asi tak před týdnem.

Moje kočička Barunka si moc ráda hraje tak že dám ruku na koberec a ona mi po ní chňapně. Jenomže než mojí ruku chytne tak jí dám nahoru a ona vyletí do vzduchu že to vypadá jako kdyby lítala jako třebas poleucha.

 

Jednou sme si s Barčou takhle hráli, ale ne na koberci, ale na stole. No tak sem si dala ruku na stůl a ona se rozběhla a skočila mi po ruce, jenomže sem si neuvědomila že před mojí rukou je hrnek s kafem. No a jak se Barunka rozeběhne tak já s rukou uhnu ona vyskočí a vylije hrnek s kafem......

 

Naštěstí naši nebyli doma tak sem měla čas to uklidit no jo jenomže jak sem přišla i s hadrem na utření toho kafe tak to zatim zteklo po stole na koberec. No tak sem to musela opravdu moc vyčistit ... no a nakonec se to povedlo. Jenomže jak na to Baruna spadla tak se tim taky polila no a jak byla skoro celá od kafe a utekla tak to bylo úplně všude no a já sem na to zapoměla že bych měla umejt Barunku a ještě ty fleky od toho kafe jak kapalo z Baruny.

 

Po delší době přijely naši a dostala sem dost vynadáno, když to teda zjistili. No a Barunu sem musela umejt jenomže ona nemá moc v lásce vodu takže sem skončila celá poškrábaná no prostě to bylo děsné!!!!

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?