To sem se teda lekla xD

14. srpna 2010

Ahoj! Tadyta příhoda se mi stala si před rokem. Bylo to ještě s mým prvním kocourkem Mickym. Když sme přestavovaly střechu na našem domě, tak sme měly prvního kocourka Mickyho. Jak sme přestavovaly střechu tak sme měly postavený lešení a on na tom lešení moc rád spinkal.


Micky byl hrozně hravý kocourek. Pořád na nás bafal a skákal a taky skákal na záda z výšek. Měly sme i malinkou skalku a tam se taky moc rád povaloval. Když sem přišla domů ze školy tak tambyla ta skalka a potom následovalo lešení a Micky na mě ve skalce číhal a skočil na mě! Já sem se tak moc lekla! :D
No tak sem ho pochovala a dala pusinku na čumáček. Jenomže on se chovat nechtěl, tak sem ho pustila a on někam zdrhnul. Když sem šla k lešení a otočila sem se protože na mě zavolala babička a Micky na mě skočil z toho lešení!
To sem se děsně moc lekla to sem málem vyskočila z kůže! No jo a já sem to svedla za babičku ale Micky se taky moc lekl a poškrábal mě trochu na zádech! Byl to můj malinkatej mazlíček!!
Tedka na mě shlíží z kočičího nebíčka
Nikdy na tebe nezapomenu Micky!

 

Přidáno: 34 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?