To už ani není pravda

18. srpna 2013

Zrovna teď mi tu moje zlatíčko spokojeně chrupká a já tak vzpomínám na ten den, kdy jsem si pro ni jela. Je to skoro nedávno (co to jsou 4 měsíce), ale já mám pocit, že jsou to už věky.

Už ani není pravda to malé klubíčko, na které jsem se jela podívat. A to opravdu jen podívat (brala jsem ji už od jedné majitelky, která zjistila že na pejska prý nemá čas). Ale jak přítel řekl: "hned mi bylo jasné že nezůstane jen u podívání a přijedeš s ní"
Jo byla to láska na první pohled. Když ke mě to bílé klubíčko kamarádsky přiběhlo s tím pěkným culíčkem. Nešlo už odejít bez ní. A tak jsme se spolu vracely vstříč domovu, kde na nás čekal páníček se svými přesvědčeními a příkazy a zákazy.
Nejvíce mě pobavil ten, že v posteli spát nebude. Když jsme přijely domů, zrovna spal po noční. Náš příjezd ho vzbudil a hned že mu ji mám dát do postele. A co myslíte, jasně že už tam zůstala. Takže pelíšek co jsme ji koupili, se teď používá na hračky.

Přidáno: 22 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?