Třebechovické hrátky

3. června 2012

Na neofky do Třebechovic jsem se přihlásila, jen co jsem závody objevila. Běhal samozřejmě jenom Arys, protože tam mohly jen začátečníci a kategorie A1. Táta jel na sportovní hry na Slovensko a tak nás vezla mamka.

 

 

To si neumíte představit. Mamka řídí jen když jede do práce nebo za vyjímečných situací někde kousek. Když jsem se ráno koukali na mapu, kde závody jsou, vypadalo to, že to snadno najdeme. Opak byl pravdou. Maminka celá nervní vůbec nevěděla, kam má jet, ale naštěstí i já se vyznám líp než ona a tak jsem věděla, ale občas mě nevnímala a odbočku na Třebe jsme minuly.

 

Nechápu, jak může jet rovně, když na ní řvu: "odboč, odboč!" Otočily jsme to a další bloudění nastalo v Třebechovicích. Zratila jsem se tam i já. Volala jsem pořadatelce Míše a i když nás navigovala, po 3 minutách jsem volala znovu. Nakonec nás tam zavedl jeden pán na kole.

 

Další kalamita přišla, že jsem z mozku úplně vypustila, na závodech automatickou věc, podívat se na startovku! Po prohlídce slyším hned své jméno. Nepřipravená letím na start a běžíme s obojkem, což nám bylo prominuto, ale stejně jsme byli předposlední. Druhý běh: samé tunely, ale úplně, totálně, přesně jsem odhadla, kde budeme mít problém a odmítačku.

 

Bála jsem se, že mi Arys nezůstane na startu a daleko od 1. překážky jsem nešla, takže jsem u tunelu byla pozdě a Aryse začuchal a bylo to. Další problém byl u skočky, která mířila přímo ven z parkuru, ale Aryse jsem naštěstí uřvala. U konce parkuru byla těžší pasáž a zase jsem nestihla být u skočky dřív a byl z toho málem disk.

 

Naštěstí jsme doběhli v čase 38 něco a byl to 3. nejlepší čas a i 3. místo. Měla jsem radost, ale zkazila mi ji hra. Čekala jsem něco lepšího, ale tohle bylo vyloženě na pánovi, ne na psovi. Jelikož já jsem z těláku ze všech nejhorší a běhat neumím, ani jsem se o nic nesnažila.

 

Byly to 4 spojené tunely a počítal se čas od 1. vyběhlého mezi bočnicemi a vypínal se u posledního doběhlého, takže pochopitelný. Arys tam byl už dávno, ale než jsem tam doběhla já, že?

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?