Trimování

29. května 2013

Když jsem poprvé slyšel slovo trimování, tak mě napadlo, že se jedná o nějakou novou olympijskou disciplínu pro fitness. Záhy jsem byl vyveden z omylu: bylo mně vysvětleno, že se jedná o ruční úpravu srsti pejsků. Pár dní na to jsem měl osobní možnost vidět toto „škubání“ na vlastní oči.

 

 

Chovatelka Anička z Fatal Gangu měla přijet do Prahy a provést tuto zkrášlovací metodu na svých svěřencích, kteří žijí v hlavním městě. Místo setkání bylo opět u nás na Letné a tak jsme se s Gustíkem vydali pod kaštany u Letenského zámečku. Anička již byla v pilné práci, tak jsem si zašel koupit pivo a připojil se do debaty ostatních páníčků našich grifonků. U stolu nás sedělo sedm a hovor probíhal ve svižném tempu. Bylo mi nabídnuto, abych si zkusil Gustíka oškubat vlastnoručně.

 

Bohužel se mi vůbec nedařilo toho čertíka uklidnit, natož mu ubrat něco málu chlupů z jeho lesklé srsti. Pejsci si mezi sebou hráli, pobíhali mezi lavičkami a já čekal, až se Gustík dostane na řadu do rukou profesionála. Když se do něj Anička pustila, byl Gustík ve své kousací formě a okamžitě jí prokousnul dvoje gumové rukavice. Po chvilce se uklidnil a mohl se tak stát zakrátko ještě větším fešákem.

 

Nebýt toho, že na nás nervózní ukrajinská uklízečka poslala ochranku, za to, že byl Gustík na stole, proběhla celá akce v příjemné atmosféře. Objednal jsem na závěr pro všechny becherovku na tykání a už jsme byli jedna velká psí rodina. Po návratů domů jsem byl přeci jenom rád, že jsem chlap a že moje zkrášlování je omezeno pouze na návštěvu kadeřnice Lucie, která na mě nebere rukavice a místo trhání mi vlasy jenom stříhá.

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?