Týraný pes

21. září 2010

Jednoho krásného jarního dne jsem se rozhodla se svou kamarádkou jít ven bruslit.Tak jsme jeli.

A u kostela běhal podvyživený pes nejdřív mi přeběhla hlavou myšlenka (to někomu asi utekl a oni ho určitě už hledaj.) Druhý den jsem šla do školy a on zase byl poblíž kostela bylo mi to divné, hlavou se mi začaly honit různé myšlenky ve škole jsem na něj furt myslela prostě mě očaroval. Ze školy jsem utíkala domů a hned jsem to všechno povyprávěla mamce. Ta na mě s udivením hleděla a já jsem hned začla přemlouvat jestli si ho můžu vzít domů nebyla pro ale ja jsem ji přemluvila, řekla mi že ho nemám btrát do naruče protože jak byl i zraněný tak že by mě mohl kousnout tak mi dala 10 koleček salámu aby jsem ho mohla nalákat.

 

Jsem ho dovedla domů mamka ho ošetřila.ale byl na tom tak špatně, ani jsme nedoufali že přežije.hned po ošetřní dostal misku s vodou ale jídlo až o chvíli déle protože jsme neměli psa a tak tim pádem ani granule, šla jsem k sousedům a ti mi jich dali plnou misku .Druhý den ráno jsem ho šla vypustit z garáže aby se mohl jít vyvenčit.Tatka s mamkou mi řekli že ten pes půjde do útulku až bude čas tak že ho tam zavezou ale furt se nejelo už to byl týden mezi tím se mu koupily granule.Už po tom týdnu se začal zotavovat přestal se klepat a horečky už neměl ale tu packu měl furt špatnou protože mu chybělo jedno bříško byla to moc škaredá rána ale to bříško mu časem dorostlo.Uběhlo 14 dní od té doby co jsem ho měla a jelo se na veterinu aby ho doktor naočkoval a odčervil. Na veterině ho vážili a měl pouhých 6 kg.Už ho mám 7 let dostal jméno Fido váží 12kg a je hodně rozmazlený spinká se mnou v posteli. Má se skvěle!!!!!!! tá fotka není jeho ale hodně mi ten pejsek na fotce vrátil vzpomínky na Fida myslím ty jeho oči. Můj Fidošek je kříženec.Já už si nepamatuji za jak dlouho mu to bříško dorostlo bylo mi teprf 5 let.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?