U babičky

8. března 2012

Před několika týdny jsme byli u babičky. Babička má psa Jonáše, o kterém jsem už několikrát taky psala. Koupila jsem pro Jonáše nějaké pamslky (zelenou kost, tři menší kostičky a plátky). Jindy mu kupujeme velkou "klobásu", ale tentokrát jsem koupila menší pamlsky.

 

 

Když jsme přijeli před dům, Jonáš vyběhl ven a začal na nás kňučet a vrtět ocasem. Je vždycky rád, když přijedeme. Chvíli pobíhal kolem nás, ale potom se vydal za námi dovnitř. Tam jsem mu dala jeho pamslky, všechny je hned snědl, jenom větší kost si někam odnesl. Prý to tak dělá vždycky. Tak pro příště jenom menší kostičky.

 

Dopoledne jsme byli doma, Jonáš pořád chodil dovnitř a ven, při obědě si lehl ke stolu, kdyby náhodou měl něco dostat. Nakonec dostal nějaké zbytky a ještě misku granulí, což obojí snědl během několika vteřin. Po obědě jsme se vydali na procházku. Vzaly jsme Jonáše na procházku. Šli jsme přes louku a jedno menší pole a došli jsme kus za vesnici na louku.

 

Na místě, kde jindy protéká malý potůček byl teď led a na něm trocha sněhu. Jonáš se v něm pořádně vyválel, trochu se prošel po ledě a potom jsme pokračovali dál. Zašli jsme do lesa a pokračovali podle potůčku dolů. Dole u louky byl potůček rozlitý a zamrzlý. Mezi stromy na okraji lesa tam byla velká ledová plocha.

 

Po ní jsme kus pokračovali a potom jsme šli zase po cestě. Došli jsme k řece, ale ta byla hodně rozvodněná. Na okrajích se povalovaly velké i menší ledové kry. Na několika místech byla na stromech odřená kůra, takže místa pod kůrou byla jasně oranžová. Prošli jsme se trochu podél břehu řeky, ale potom se začalo ještě víc zatahoval a začalo trochu sněžit.

 

Proto jsme se vydali zpátky. Po silnici je to do vesnice od řeky asi půl kilometru a tak jsme tam byli za chvíli. ale i za tu dobu jsme pořádně zasněžení. Když jsme se vrátili domů k babičce, Jonáš si lehl na zem a ležel tam skoro celý zbytek odpoledne.

 

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?