Úklona

30. července 2012

Zkoušely jste někdy se svým miláčkem nějaký trik? Jestli ne, zkuste to. Je to opravdu zábava, ale nesmíte to s tréninkem přehnat. Připravila jsem si pro vás trik s názvem úklona. Spočívá v tom, že kůň se ukloní a dá hlavu mezi své přední nohy.

 

 

Kůň by měl stát rovně a nohy by měl mít ve stejné úrovni a neměl by je mít příliš blízko sebe. Cvik můžete dělat s vodítkem nebo bez vodítka, na konci by však trik měl zvládat sám. Vezměte pamlsek (nebo něco jiného, co má koník rád), ukažte jej koni a "provlečte" ruku s pamlskem zezadu mezi jeho přední nohy.

 

Můžete na koníka promluvit nebo mu ukázat pamlsek, aby jste upoutali znovu jeho pozornost. Kůň bude sklánět hlavu k pamlsku a tím docílíte cviku. Až bude u vaší ruky, dejte mu pamlsek a pochvalte ho. Můžete tenhle cvik učit se slovy: ukloň se, úklona, ukloníme se, apod. a potom, až kůň cvik bude perfektně umět, provádět ho jen na slovní povel a pochvalu.

 

Ať se vám daří cvik s vaším koněm.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?