Úsek ze dne Honeyho

16. května 2011

Jů, zas jedem autem? Ne, páničko, ne! Já tam do toho auta neskočím, dozadu ne! A hop! Budu řídit. Proč se, páničko, tak hloupě směješ? Copak si myslíš, že bych ten mechanický stroj neuřídil?!

 

 

Jsi na omylu, nejsem pes, abych jezdil vzadu! Co??? No, tak jsem vlastně pes, ale to je jedno... Co mi zbývá, jdu za holkama dozadu, hop, a jsem u nich. Fly, tak uklidni se už! Dost! Seš tak divoká, že by tě měli připoutat někde k plotu a nechat tě tam dva dny, aby ses uklidnila. Nebo naopak, nechat tě někde venku celý týden běhat sem a tam po poli, kam bys chtěla, abys ze sebe dala všechnu energii pryč!

 

Prala by ses třeba s liškama! Vlastně. Nevydrželo by to dlouho, abys byla v klidu, ale za pokus to stojí, nemyslíš? "Jdi si někam Honey! Za to tebe by měli nechat někde u popelnic, aby ses naučil slušnýho chování, nemyslíš?" Frkla na mě Fly. "Dost, hej, tak, uklidněte se" Zavrčela na nás French." A ty by ses měla naučit pořádně bojovat pipi!" Opáčili jsme se na ni. "Pšt!" vzdychla pánička, protože jsme na sebe štěkali, v tom ale auto zastavilo.

 

Vyskočil jsem z auta, samozřeejmě, měl jsem největší odraz a skok, a pak hurá do vody. Jupí, konečně, první výlet k velké řece v této sezóně! Byl jsem ve vodě jako první!

 

 

Přidáno: 12 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?