Usmíření u ježka

8. května 2012

V pondělí kolem sedmé hodiny jsem s paničkou jela za kamarádkou stafordkou Miou, abychom se spolu krásně proběhli a zaskákali si. Hráli jsme si fajně, dokud nepřišla pitbulka Bonnie.

 

 

Ta je stejně stará jako já, a pořád si na mě něco dokazuje. Jen by se prala, ale já bych si s ní klidně hrála. Jenže ta se na mě vrhla a hned byla rvačka na světě. Ovšem její akční páníček jí koupil obojek s ostnama, a jak jsme se rvali, já jsem se zakousla přímo do něj, ale také jsem jí malinko oprášila kožíšek.

 

A Miuška, ta se nás celou tu dobu snažila rozdělit, páni, to je kámoška. Když nás od sebe odtáhli, tak jsme okolo sebe jen chodili s napnutýma ocáskama. Jí bolelo ouško a mě hubička. Ale asi o půl hodinky později jsem zaběhla do křoví, kde jsem našla něco jaksi pichlavého, nevěděla jsem, co to je a tak jsem na to strašně začala štěkat.

 

To už přiběhly Bonnie i Miuška. Všichni jsme k tomu čuchaly a napíchávaly si čumáčky. Až přišla panička a říká, to je přeci ježek. No, a teprve až u ježečka jsme se s Bonnie zase usmířily a provokovaly jsme ho spolu. Takže vše nakonec dobře dopadlo.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?