Ústecký psí festival, aneb nemůžeme pořád vyhrávat

14. prosince 2011

Po mojí "premiéře" v Krucemburku, kde jsem s Berným vyhráli 1. místo, jsem další den chtěla jet do Ústí nad Labem, kde měl být 4. ročník Ústeckého psího festivalu a programem byla i výstava psů bez průkazu původu a voříšků.

 

 

V naší kategorii byla jako vždy konkurence, ale přece jedno plemeno tam převládalo a to docela ve velké většině. Byla to border kolie (v kruhu jich bylo asi pět) a potom ještě asi šest psů malých stejně jako Berny. Jenže se boužel stalo to, že nás s Bernym vyřadili už v prvním kole a tak jsem už jenom mohla koukat na to, co tam ty borderky předváděli.

 

Když by došla řada na Bernyho, bylo by myslím jasno. Ale já si z toho nic nedělám, protože nezáleží na tom, že Vás porotce na nějaké výstavě vyhodí, ale záleží na tom, co Váš pes doopravdy umí a za co ho považujete. A to, že někde to ani nebudete moc předvést, to není vaše chyba a nic na co byste si mohli stěžovat.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?