Útěk

10. srpna 2012

Byl to normální den jako všechny ostatní. Malá panička se mnou zašla ven a cestou jsme se stavili u její kamarádky na návštěvu. Malá panička mě samozřejmě odepnula z vodítka a já jsem šel šmejdit po bytě. Bohužel ale mamka od kamarádky mé malé paničky šla pro něco do auta.

 

 

Když se vrátila, nechala omylem otevřené dveře od bytu i dveře venkovní. Ani jsem se nerozmýšlel, proklouzl jsem malé paničce pod nohama a běžel jsem domů. Malá panička dobře věděla, že ji venku nikdy bez vodítka neposlouchám a tak na nic nečekala a vrhla se za mnou.

 

Bohužel měla šněrovací boty, které by dlouho obouvala, tak běžela v bílých ponožkách. Cestou sundala i ponožky a běžela až domů boso. U vchodu viděla, jak si tam hezky stojím a čekám na její přítomnost, aby mi otevřela vchodové dveře.

 

No, panička si u kamarádky zapomněla klíče, tak mě lapla a zazvonila na velkou paničku, aby nám otevřela. Malá panďulí mě předala té velké, vzala si sandále a utíkala ke kamarádce pro všechny věci. Od té doby jsem zatím neutekl ani jednou, ale to asi proto, že si na mě dává malá panďa větší pozor!

 

Jillinek

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?