Útěk Mikyho

9. srpna 2011

Jednou jsme se s mamkou rozhodly na našem dvoře přidělat žebřík k zídce, aby si Miky zkusil, jaké to je být třeba na střeše, protože už nám třikrát utekl.

 

 

Poprvé se dostal po žebříku, když byl malinký, k sousedovi na dvůr a potom mu lezl po stromku. Tak jsme ho sundaly. Podruhé nám vyběhl z baráku k sousedovi před barák na jabloň. Bylo velké štěstí, že jsme ho chytily.

 

Ale teď zpátky k první části. Jak jsme se rozhodly mu dát tam ten žebřík, tak utekl teda se svou mamkou za barák. Soused tam měl díru, do které se nikdo nevešel, jenom Mikeš, takže marná snaha ho dostat. Snažily jsme se, jakkoliv ho dostat, až nakonec ho máma nějak chytila a jak zavírala vrátka, tak jí zase utekl. Takže jsem na řadu šla já.

 

Ovšem nebylo to lehké, on se moc bojí aut a tak to bylo těžší. Zalezl mi zase do té škvíry a potom vyběhl. Za barákem je hodně kopřiv, tak jak jsem ho tam honila, tak jsem se celá popálila. Asi se vám honí hlavou, proč jsem ho tam honila. Musí si totiž zvyknout na auto, jinak by ho přejelo a já nechtěla, aby mu ublížilo.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?