Útěk Toníčka

9. prosince 2012

Jednoho dne, když už byl večer, byla tma a celá rodinka jsme spokojeně seděli doma a užívali si teplíčka, najednou jsme si všimli, že Toníček není doma.

 

 

Hledali jsme všude... ve skříni, v posteli, pod postelí a prohledali jsme všechno, ale našeho milovaného Toníčka jsme nenašli. A protože to byl vždycky útěkář, tak nám hned došlo, že utekl někam ven. Prvně jsme hledali na zahradě a i tam by se lehce schoval, ale nic, marně jsme volali, nic se neozývalo. Vydali jsme se tedy do ulice a za zahradu, ale nikde nic.

 

Hledali jsme dál a dál a nepřestávali jsme doufat. Obešli jsme už po několikáté dům, ale najednou jsme slyšeli štěkání a poznali jsme, že je to Toník. Volali jsme, ale pořád jsme slyšeli jen štěkání na stejném místě. Potom nám došlo, že bude nejspíš u sousedů na zahradě. Přelezli jsme plot a prošli jejich zahradou až jsme byli stále blíž a blíž psímu štěkotu. Vešli jsme do ohrady pro slepice a už se nám zdálo, jako by byl Toníček jen metr od nás a bylo to tak.

 

Byl zalezlý v kukrníku. Byl tam namáčklý ke zdi a štěkal na slepice. Panička musela do kurníku strčit ruku takovým malým otvorem a najít ho po hmatu, protože všude byla tma jako v pytli. Vytáhli jsme našeho Toníčka a druhý den bylo milé zjištění, že slepicím nic neudělal, to bychom je museli zaplatit. Ale teda dalo nám zabrat, než jsme ho našli.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?