Utrpení malého KAVALÍRKA CHIPÍKA

19. srpna 2010

Ahoj kamarádi, ta odporná potopa a práce po ní mi znemožnili, abych dostal další medailičku, škoda. Moji věrní kamarádi mi kostičky posílali a za to jim moc děkuji. Páníčka jsem měl v nemocnici. Chudák dostal nějakého bactilokoka z té potopy a jídla z doby potopy. Chudák malej. Já už běhavku nemám, snad na dlouhou dobu. A co vy kamarádi??

 

Škoda, že už pomalu končí prázdniny a můj nejmladší páníček bude miuset do práce. To už budu muset zůstávat doma sám. No budu velkej pejsek a budu se muset naučit samotě, brr, to zní hrozně. Stejně, panička chodí do práce, pak pomáhá druhým a doma jen uklízí a uklízí. Je to na moji malou paličku moc. Ale i přes tuto skutzečnost se mnou chodí na procházky a páníček když je zdráv tak taky. Viděl jsem, jak v Chrastavě vojáci stavěli most, ale je jen pro náklaďáky, takže jsem se po něm nemohl projít, škoda, škoda. Je super vysokej. Tak se zatím všichni mějte a já vám zase písnu, co se u nás děje. Hlavně už žádnou potopu, fuj fuj. Zdraví vás Chipíček

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?