Už mi budou 3 měsíce

19. září 2013

Ahoj kamarádi, Louny 12.10.2011 já vím, že nechávám rozžvýkanou buvolí uzenou kost válet na podlaze a páníček pak na ni šlápne, proto chce, abych ji odnášel do pelechu. Jenže já NECHCI!!! Tak to přece nemusím, když nechci, né? No a páníček se zlobí.

A já jsem se pak páníčka tak bál, že mi upadly dvě malý hovínka a trochu jsem se počůral a to bylo, jako když přilejete benzin do ohně. No a pak jsem byl tak vystresovanej, že jsem měl průjem, ale nekakal jsem doma, ale venku. A když jsme šli večer spát, tak jsem radši zůstal v pelíšku, ani jsem nešel k páníčkovi, trochu jsem se bál.
Jenže on páníček už beze mě spát nemůže, tak dělá různé zvuky, aby mě přilákal k sobě – mlaská, vzdychá, jezdí po zipu spacáku a nakonec stejně volá: „Bobe, ty ke mně nepůjdeš?“ A to vím, že je vyhráno a jsem moc rád. Hned utíkám buď do pokoje a skočím do křesla, co mám u páníčkovo válendy, nebo když páníček leží v kuchyni na našem „loži“, co udělal z rohové lavice a čalouněných židlí, tak skočím předníma packama na deky a házím prosebné pohledy ( já bych tam vyskočil, ale nechci) a páníček chvíli vyhrožuje, že nepomůže, ale pak to nevydrží a buď za krkem nebo pod bříškem nebo za stehna zadních nohou mi pomůže a jsem vedle něj. Ale za chvilku zase pyskuje – vadí mu, že si lehám zadečkem k jeho obličeji a tak slyším: „Fuj, Bobe, otoč se, kdo to má čuchat…“ a podobně. Ale já dělám, jako že už spím. Jenže páníček mě otočí (zatím má ještě pořád větší sílu, ale já mám silnější zuby, tak ho někdy koušu).
Ale už jsme zase kamarádi, už jsme se prali a to přece kamarádi dělají, ne?
Dneska jsem byl v pelíšku a najednou jsem cítil, že budu blinkat. Měl jsem strach, co páníček. On viděl, jak to se mnou škube, ale překvapil mě a moc. Přiběhl a byl moc hodný, hezky mě chlácholil a držel vložku pelíšku tak, abych se mohl na ní vyblinkat a říkal: „To nic Bobiku, tobě není dobře, viď?“ Pak mi řekl, abych šel z pelechu, vložku vyklepl do záchodu a opláchnul horkou sprchou, dal do pračky a vypral. A pak mi zase nacpal do tlamy trochu té kašičky do zelena – není moc dobrá, ale asi pomáhá, když mi ji hned dával.
Pozor, teď mi zase něco vařil v tom hrnci, co syčí a teď syčet přestal, tak je to asi hotový, mňam!
Jo a taky musím napsat, že ten páníček někdy pěkně zmatkuje. Já už vím, že když přijdeme z venku, tak musím čekat u dveří, než mi páníček utře packy, abych nenašlapal. On přijde s mokrým hadrem a utírá mi packy a při tom říká: „První packa, druhá packa, třetí packa, čtvrtá packa a domů“, trochu mě plácne přes zadek a já běžím do bytu.
No ale proč zmatkuje. Přišli jsme z venku a on mi neřekl „čekej“ jak mi vždycky řekne. Tak jsem nasadil tempo a v tom slyším: „Jééé, Bobe, čekej!“ Hodil jsem tam zpátečku, až pode mnou ujela rohožka. Tak takhle on zmatkuje.
Ale co se mi líbí. Páníček zmáčknul něco na takové černé krabici a asi tam má někoho zavřeného a ten někdo začal hrát na nějaké nástroje a docela hezky zpívat. Líbilo se mi to. A najednou páníček našpulil pusu a začal pískat – i to se mi líbilo, tak jsem dával hlavu na stranu a poslouchal. Taky jsem chtěl zkusit pískat, ale nepovedlo se mi tak našpulit tlamičku, tak to nešlo. Ale je mi to jedno, hlavně že ji mám hezčí, než páníček. Lepší je hezká pusa, než umět pískat, no nemám pravdu?
Večer na páníčka skáču, roztrhl jsem mu tričko, nevím, proč si ho nesundal, když mu to vadí. Taky vezmu vždycky míček a u páníčka ho pustím na zem, aby mi ho házel. Ale večer mi ho vždycky schová, asi mu vadí, že bouchá na podlahu. Tak proč mi ho kupoval? No, prostě to nemám lehký.
Dneska si tričko sundal, tak má na břiše pěknej škrábanec, jak jsem na něj skákal. Jééé, ten křičel: „Aúúú, Bobe, to bolí!!!“
Už mi zase říká, že to nějak přeháním a že mám končit. No, nebudu ho dráždit a poslechnu.

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?