Už nikdy....

4. února 2012

Ahoj, jmenuji se Arny a jsem hladkosrstý jezevčík. Chci vám popsat příběh o tom, co se mi stalo. O letních prázdinách (2010) mě panička seznámila s jezevčicemi Zuzkou a Pepinou. Zuzka byla starší než Pepina, a tak jsem s ní mohl mít štěňátka.

 

 

Trpělivě jsme čekali než začne hárat a brzy jsme se dočkali. Celý týden jsme to zkoušeli a až když tomu nikdo už nedával šanci, tak se to nakonec podařilo. Byl jsem na sebe hrdý a má hrdost se začínala měnit v pýchu. Všem psům, které jsem potkával, jsem to dával najevo. Panička nechápala, co se se mnou děje, ale já měl jasno.

 

Ostatní psi = soupeři. Po čase začala chápat i panička, ale stále tomu nevěřila, jak jsem se mohl tak hrozně změnit a být ošklivý na ostatní psy. A tak to šlo celou zimu, až přišlo jaro a na svět přišli naše 4 krásná malá štěňátka. 3 fenky a 1 pes. Chodili jsme je s paničkou navštěvovat co to šlo. Dokonce se nám podařilo prodat Terinku naší známé...

 

Mé chování se nezlepšovalo a panička už byla zoufalá. Zkoušela, co se dalo, chodili jsme na cvičák, ale tam jsem nebyl ani o trochu lepší. A tak najednou po problémech s močákem přišli s tím, že mě vykastrují. Panička s tím nesouhlasila, ale nakonec jí pan doktor přesvědčil, a tak v roce 2011 v září přišel den, kdy se měla uskutečnit kastrace.

 

V ten jsem tušil, že se něco děje, všichni se ke mě chovali jinak. Když jsme přišli na veterinu, nebyl jsem z toho nadšený. Když mě tam panička nechala, byl jsem z toho vyděšený. Nevěděl jsem, co si o tom mám myslet. Viděl jsem, jak mi doktor píchá injekci a pak už si nic nepamatuju.

 

Jen vím, že jsem se probudil a panička mě někam odnášela, pryč od veteriny a kolem hlavy jsem měl nějakou šílenost, která mi bránila v tom, abych si olízal bolístku. Ani jsem nevnímal, co se kolem mě děje, ale nějak jsem se ocitl v mém pelíšku a panička byla u mě dokud jsem znovu neusnul.

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?