Už nikdy ne!

18. února 2012

Když jsem bylo malé štěně, tak jsem bylo v útulku. Jednou přišel pán, že si mně chce vzít. Byla jsem ráda, ale pak mě odnesl do velké budovy. Byli tam psi a feny. Bálo jsem se.

 

 

Pak mě dali do bedny. Zjistila jsem, že jsem v množírně. Jednou, když mi byli dva roky, mně vzali za psem. Jenže já jsem se jen tak nenechala. Začala jsem vrčet, štěkat, kousat a jak jsem tak kousala jednoho z těch, co mě drželi, tak jsem kousla. On mě pustil na zem, spadla jsem, bolelo to, ale pak jsem viděla východ, rozběhla jsem se a všichni se mně snažili chytit.

 

Takže se jim to podařilo. Ale vždy, když mně chtěli dát za psem, tak jsem dělala scény, ale vždy se jim povedlo, abych měla štěňata. Až jednou, když už jsem nemohla, nedávali mi najíst, napít a dokonce týrali. Tak vtrhla do budovy paní a páni v černém s pistelemi a křičeli: "Policie České republiky, ruce za hlavu a lehnout."

 

Všechny psy odvezli, ale já jsem tam byl nejhorší. Pak ke mně přišla ta paní a řekla: "Ty krásnoučkej pejsánku, neboj se, odvezu tě na veterinu a všechno bude zase fit. " Jak slíbila, tak udělala. Vzala mě na veterinu a odešla. Tam mě zkontrolovali a pak mně šoupli zpět do útulku. Jednoho dne tam přišla ta paní, která mně zachránila.

 

Šla k mé kleci, prohlédla si mně a šla pak někam zpět. Po chvíli přišel majitel a otevřel mou klec. Už jsem nedoufala, že najdu domov, ale pak tam přišla ta paní, pán mně dal jí do náruče a zavřel klec. Ta paní mu zaplatila a odešla se mnou do auta. Po chvíli jsme přijeli k ní domu a ona řekla: "To je tvůj nový domov, Rexo."

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?