Už od dětství

18. července 2015

Už od dětství zachranuji zvířátka z ulic a od lidí,kteří je už nechtěli..... Pokaždé je to úplně jiný případ ... Charlie měl být utracen kvůli nedostatku času bývalé paničky. Skákal a dělal radostí modřiny a lítal,když ho vzali na vodítko.

Donnyho jsem si původně vzala z nedostatku času jeho bývalého majitele.Ten neměl být utracen.Celé dva měsíce jsem přemlouvala radiče,aby mi ho dovolili a nakonec je tu u mě.Neměli na něho čas a byl agresivní vůči cizím psům...
Bubla byla týraná majitelem a bita.Do dnes má špatné zkušenosti .Pro potravu si za člověkem nedojde ... Garfield,Winnie a Fousek měli být utopeni jako kotata.Julie žila v karavanu mezi čtyřmi stěnami.Koko je holub.Měl polámaná křídla a do dnes ho mám doma.Pepinka papoušekměla být vypuštěna do mrazu v zimě 2008 .Uletěl ji partner a chovateli už na nic nebyla.Dix a Dax měli být sežraní kánaty na poli.Monty byla nechtěný dětský dárek...Další zvířátka máme doma.Celkem jich máme víc jak 300 o všech bych napsat nemohla :( .Všichni jou ze špatných podminek,...!!!NEKUPUJ,ALE ADOPTUJ!!!

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?