Už to bude rok

29. ledna 2012

Naši milý kamarádi a kamarádky, ten čas tak rychle běží, už to bude rok, co jsem se naposled viděl se svou maminkou, tátou a bráchou. No ano, 03. 02. 2011, si pro mě přijeli noví páníci a od toho okamžiku mi začal nový život, postupné seznamování s novým domovem a novými lidmi.

 

 

Když si s paničkou zpětně pročítáme můj deníček, nevěřícně koukáme, co všechno už máme společně za sebou Co všechno, mě moje nová člověčí smečka naučila a já na oplátku ji. Trocha starostí k životu patří, ale převážně to byli radosti a o tom to soužití člověka a psa je, navzájem si navozovat dobrou náladu.

 

Je pravda, že nám chlupáčům dobrá nálada nechybí snad nikdy a asi proto si nás naši páníci pořizují a hýčkají, my jim za to každý den dokazujeme, jak moc je máme rádi. Tady na hafíkách jsme našli spoustu nových kamarádů a kamarádek, které máme moc rádi a každý den se sem za nimi rádi vracíme, čteme deníčky a prohlížíme fotečky, jsme s paničkou rádi, že Hafíci existují.

 

I my patříme do té velké hafíkovské smečky. Máme Vás Všechny moc rádi a těšíme se na další rok strávený ve Vaší společnosti. Spaik s paničkou

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?