Valentýn, lásky čas i pro kočky

12. února 2016

Milujete svoji kočku? A říkáte jí to dost často? Jestli ne, je nejvyšší čas to napravit. Přichází Valentýn, lásky čas!

Mazlit se, mazlit se, mazlit se!

Nejdůležitějším stavebním kamenem v pyramidě štěstí pro vaši kočku je pokud možno co nejvíce tulení a mazlení. Když se dostatečně nevynasnažíte, zařídí si to vaše kočka sama. Jak to přesně nedělat naleznete zde:

Dárky pro kočku z lásky

Také svou lásku můžete vyjádřit věcnými dary. Ačkoliv takové škrabadlo nebo nový záchodek by mohl být pro kočku vrcholem štěstí, bohatě jí postačí taška plná dobrůtek. Buď můžete nějaké koupit, nebo doma sami vyrobit. Akorát kytka růží kočku v tomhle případě výjimečně nepotěší...

 

Když nevíte co by...

Kočičí domov Sluníčko pořádá každoročně umisťovací výstavu koček, obvykle však koncem ledna. Letošní ročník byl již třetím konaným v pořadí a měl velký úspěch! Pro kočičku si však samozřejmě můžete přijít do útulku kdykoliv, netřeba čekat na Valentýna!

 

Ideální Valentýn

Zkrátka a dobře, nejlépe se zeptejte svojí kočky, jak by si představovala Valentýnskou večeři a následný program. Určitě bude sdílná více, než dost. A kdyby zrovna nebyla doma, nelamte si s tím hlavu. Ona vám to vynahradí jindy, koneckonců, asi má někde rande, což jí nemůžete mít za zlé!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?