Valentýn v psích srdcích

13. února 2014

Původem urozený Říman byl umučen poté, co navzdory císařskému zákazu oddával snoubence v Římě. To praví jedna z legend o tomto svatém muži, díky němuž dne 14. února slavíme svátek všech zamilovaných, i když zemřel již před více než osmnácti sty lety. V tento den obdarováváme a vyznáváme lásku těm, kteří nás ze srdce milují. Nikdo však nemiluje více, než váš pes!

Svatba se psem nebo láska až za hrob?

Dne 3. 12. 2010 se v Austrálii odehrála světově první svatba se psem (páníček si vzal svou pětiletou fenku, protože je jeho nejlepším přítelem a on podle křesťanských zvyků musí svou lásku zpečetit slibem)!

Naopak jedna nejmenovaná Britka už ve svém pokročilém věku svatbu nestihla, stihla však uvést svého psího kamaráda do závěti – a odkázala tomu, kdo se o něj bude podle uvedeného plánu starat, jmění v řádech desítek milionů korun.

V Indii dokonce, pokud se narodíte s nějakým postižením, jde o prokletí démonů, které odvrátí jedině svatba se psem. Nečekejte ale žádné souhlasné ano. Maximálně vlhký a vroucí polibek.

 

Valentýnské perly celebrit

Jaký pán, takový pes. O tom, která celebrita má jakého mazlíčka, bylo napsáno mnoho. Valentýna slaví všichni! Dědička hotelového impéria, Paris Hilton, neudělá téměř krok bez své čivavy. Nechala jí také postavit dvoupatrové sídlo za v přepočtu 6 milionů korun, kde má čivava svou koženou sedačku i šatník.

Taková Oprah Winfrey dokonce každému ze svých pěti psů pořídila chůvu i vlastní webové stránky!

A co když se zamiluje pes? Psímu pohledu nelze odolat a tak nakonec podlehnete a vystrojíte mu veselku. Tak jako jedna Američanka, která vystrojila svatbu své milované fence a jejímu ženichovi, dohromady za 5 milionů korun. Jen šaty pro nevěstu stály 120 tisíc, dalších sto tisíc hostina pro doprovodné páníčky, ženich byl obarven v tónech duhy a ve společenském smokingu, jako všichni psí svatebčané.

 

Inspirace na dárek z lásky na každém rohu

Když vyrazíte v době Valentýna do obchodů, jistě vám neuniknou záplavy červených srdíček, bonbónů a květin. Ani jedno z výše zmíněného by vašemu psovi neudělalo radost, ale taková dobře vyuzená kostička či žvýkací ouško už je však jiná.

Pokud je váš rozpočet štědrý, můžete vystrojit i veselku. V Česku existuje několik firem, které se zabývají svatbami zvířat! Jen těch sezdaných zatím moc není. Tak snad na Valentýna.

 

Autorka: Magdalena Hegerová

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?