Valentýn v sedlech

12. února 2014

Ve starověkém Římě se již odpradávna slavil svátek svatého Lupercalia, kdy v předvečer svátku do „urny lásky“ mladí muži vložili jména všech tamních mladých dívek a následující den si pak losovali své partnerky a miláčky pro následující rok. Možná i v tomto svátku má kořeny u nás ještě nezakořeněný Valentýn. Jak vyznat lásku tvorům, kteří vás nejvíce milují?

Koně a celebrity

Do koní se zamilovala nejedna česká i zahraniční celebrita. Kromě „profláknutého“ koňáka Václava Vydry mezi uhranuté koňskými křivkami patří i Andrea Verešová, Hanka Mašlíková nebo zámořská Katie Price. Všichni samozřejmě hodlají na Valentýna i svého koně uctít darem z lásky! Protože láska někoho s tak velkým srdcem, je bezedná.

Když se řekne svatba a koně, každá žena si představí nádherný kočár nebo vzrostlého hřebce, který ji na obřad dopraví. Sňatek s koněm však není ve většině zemí povolen, i když jiná zvířata k uzavření svatby povolena jsou. Oproti tomu v celých třiadvaceti státech Ameriky je povolen styk s koněm. A sňatek mezi koňmi byl jen v naší malé zemi zaznamenán a zdokumentován již ve více jak dvaceti případech! Aneb – když se zamiluje kůň.

 

Na Valentýna do sedel

A jak můžete oslavit svátek lásky se svým věrným ořem? Například v Dětenicích na valentýnský víkend chystají výstavní a zábavní akci s holštýnskými koňmi nebo si například v Českých Budějovicích můžete na Valentýna pořídit romantickou fotku se svým koněm zcela zdarma. Chcete-li jakkoliv doplnit výbavu či výstroj vašeho Šemíka, na většině e-shopů i v obchodech s potřebami na vás čekají valentýnské slevy, které opravdu stojí za to! A rozhodnete-li se svému koni vytvořit dort z mrkví, jablek a ovsa, rozřehtá se samou láskou!

 

Autorka: Magdalena Hegerová

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?